• DOLAR
  $2.155,5700
 • EURO
  $1,1449
 • ALTIN
  $60.539,0400
 • BIST
  1,1904
2018 Renkli Eşarp Modelleri

2018 Renkli Eşarp Modelleri

   Eşarplar bayanların en çok dikkat çeken kıyafetlerinden birisidir. Çok önemli bir aksesuardır ve tesettür giyimin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden de fazlasıyla önem verilmesi gereken, dönemin şartlarına ve akımlarına uygun olarak tercihlerde bulunması şart olan bir konudur. Aksi halde şık görünmek için ne kadar çabalarsanız çabalayın bu amacınızın çok uzağında kalacaksınız. Eşarplarda son dönemin modası […]

   Eşarplar bayanların en çok dikkat çeken kıyafetlerinden birisidir. Çok önemli bir aksesuardır ve tesettür giyimin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden de fazlasıyla önem verilmesi gereken, dönemin şartlarına ve akımlarına uygun olarak tercihlerde bulunması şart olan bir konudur. Aksi halde şık görünmek için ne kadar çabalarsanız çabalayın bu amacınızın çok uzağında kalacaksınız. Eşarplarda son dönemin modası ise renkli olanlardır. Yaz aylarının sıcak havası ve hareketli yapısı göz önüne alındığında bu tercihler son derece yerinde ve makul gelmektedir .

Yeni Renkli Eşarp Modelleri
Yeni Renkli Eşarp Modelleri

2018 renkli eşarp modelleri tesettür giyim konusunda isim yapmış ve sektörde önemli bir yerde bulunan markaların ürünleri oluşturuyor. Aklınıza gelebilecek tüm markaların renkli eşarp modellerini içeren ürünleri olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar arasında en çok dikkat çeken model ise leopar desenli eşarplardır. Leopar deseni bayanlara fazlasıyla yakışan bir desen ve modanın genelinde etkin bir şekilde kullanılıyor. Bu yüzden de eşarp konusunda bu desenin olmayacağını düşünmek büyük bir yanılgı olacaktır. Son derece zarif ve şık bir görüntü sağlamakla birlikte iddialı bayanların tercihi olarak görülmektedir.

2018 renkli eşarp modelleri içinde birbiriden farklı hatta çoğu zaman zıt renklerin bir arada kullanıldığını söylemek mümkündür. Fakat böyle söylüyor olmamız tam anlamıyla bir renk cümbüşünün ya da karmaşasının olduğu anlamına gelmemeli, aksine son derece uyumlu ve eşsiz modellerin ortaya çıktığını dahi söylemek mümkün görünüyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33