2018 İşlemeli Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 10 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

İşlemeli tunikler son dönemde sokak modasını takip eden herkesin dikkatini çekmiştir. Kaliteli ve dikkat çekici kombinler yapmak adına en fazla tercih edilen ürünlerden birisi olan işlemeli tunikler ilerleyen günlerde de popülerliğini koruyacak gibi görünüyor.

Saks Mavisi 2018 İşlemeli Tunik Modelleri

Saks Mavisi 2018 İşlemeli Tunik Modelleri

2018 işlemeli tunik modelleri tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği ürünlerden birisi konumunda. Normalde tunikleri fazla sade bulanlar için işlemeli modeller çok daha gösterişli ve dikkat çekici yapısı sayesinde tercih ediliyor. Özellikle de son dönemde etnik desenli işlemeli tuniklere olan ilgi artmış durumda. Etnik desenli tuniklerin sıra dışı görüntüsü sayesinde kombinlerinizde istediğiniz farklılığı oluşturabileceksiniz. Etnik desenli ürünleri kombinlemek biraz zor olsa da doğru parçaları bir araya getirdiğiniz takdirde eşsiz bir şıklık elde edeceğinizi unutmamalısınız. Etnik desenli  tunikler yeteri kadar renkli ve dikkat çekici olduğu için diğer ürünleri daha sade seçmenizi tavsiye ediyoruz.

2018 işlemeli tunik modelleri içerisinde yer alan saks mavisi üzerine işlemeli ürünlere dikkat çekmek istiyoruz. Saks mavisi zaten yeteri kadar dikkat çeken bir renk ve bunun üzerine beyaz ya da altın sarısı işlemeler eklendiğinde ortaya ciddi manada kaliteli bir görüntü çıkıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra pudra renkli ürünlerde daha sade bir şeyler arayanların ilk tercihi olacaktır. Aynı durum su yeşili ve beyaz renkli modeller içinde geçerli olup gündelik yaşam için bu modellerin güzel birer tercih olacağını söyleyebiliriz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yaz