2018 Aramiss Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 4 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür elbiseleri bizler için fazlasıyla önemli. Özel davetlere giderken neredeyse tek seçeneğimiz haline gelen tesettür elbiselerde doğru kararı verebilmek ise kimi zaman zor olabiliyor. İşte bu noktada da devreye Aramiss gibi elbise konusunda kendini ispat etmiş markalar giriyor. 2018 senesinin elbise modasını belirleyen Aramiss, bize son derece şık kombinler yapabilme imkanı veriyor.

Eteği Tüllü Kırmızı 2018 Aramiss Tesettür Elbise Modelleri Eteği Tüllü Kırmızı 2018 Aramiss Tesettür Elbise Modelleri[/caption]

   2018 Aramiss tesettür elbise modelleri isteğe göre iddialı, isteğe göre ise son derece sade ve zarif ürünler sunuyor. Eğer ki tercihin iddialı elbiselerden yana kullanan bayanlardansanız bu noktada sizlere ilk tavsiyemiz etek kısmı siyah tüllerle bezenmiş, kırmızı renkli elbiseler olacaktır. Kırmızı ve siyahın uyumu, tül detaylarıyla zenginleştirildiğinde gerçektende etkileyici bir görünüm elde edilebiliyor. Fazla göze batmadan da iddialı olmak isteyenler için ise sırt kısmı dantel detaylarıyla süslenmiş elbiseleri önerebiliriz. Ne fazla iddialı, ne de fazla sönük olan bu modeli çok seveceğinizi düşünüyoruz.

2018 Aramiss tesettür elbise modelleri sade bir tarza bürünerek de şık sonuçlar elde edebileceğiniz modelleriyle size geniş bir ürün çeşitliliği sunmuş durumda. Tesettür elbiselerin vazgeçilmezi olan siyah, Aramiss tarafından da çok başarılı şekilde kullanılmış. Son derece sade fakat bir o kadar da şık olan siyah renkli elbiselere göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra kemer detaylarının şu sıralar tesettür elbiselerde çok popüler olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu senenim trendleri arasında yer alan kemerli elbiseler daha çok koyu renkli ürünlerde karşımıza çıkıyor ve bizler için güzel bir alternatif oluşturuyor.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir