2018 Armine Sonbahar Koleksiyonu

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 14 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Söz konusu tesettür giyim olduğunda akla ilk olarak gelen isim kuşkusuz Armine. Geçtiğimiz aylarda sokak modasına yön veren marka, sonbaharda da aynı başarıyı sergileyecek diyebiliriz.
2018 Armine sonbahar koleksiyonu çeşitlilik bakımından herkesin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Kaliteli bir ürün grubundan oluşan koleksiyon içerisinde en çok dikkat çeken modeller ise kuşkusuz tunikler. Armine tuniklerinde sonbahar döneminde beklentinin aksine biraz daha canlı renkleri de görebilmenize imkan sunuyor.

Erguvan Tunik 2018 Armine Sonbahar Koleksiyonu

Erguvan Tunik 2018 Armine Sonbahar Koleksiyonu

Erguvan, kırmızı gibi renkler özellikle tül detaylı tuniklerde kaliteli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Erguvan rengindeki tunikleri koyu renkli pantolonlarla kombinlerseniz eğer istediğiniz şıklığa ulaşmanız çok zor olmayacaktır. Bunun yanı sıra kapların da Armine koleksiyonunda önemli bir yeri olduğunu belirtmeliyiz. Hemen her renkte kap bulmak mümkün olsa da sonbaharın da etkisiyle daha çok pastel tonların kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

2018 Armine sonbahar koleksiyonu içerisinde yer alan yeleklerin de kombinlerinize farklı bir hava katacağını söyleyebiliriz. Armine yeleklerinde en fazla ön plana çıkan model ise yaka kısmı drapeli, deri, sütlü kahve rengindeki model. Söz konusu modeli açık renkli bluz ya da gömleklerin üzerine tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Armine’nin pantolonlarıyla da fark yaratacağını söylemek çokta yanlış olmayacaktır. Dar kesim pantolonlar geçen aylarda olduğu gibi sonbahar döneminde de sokak modasının en trend ürünlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir