2018 Muslima Wear Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 21 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin tarz sahibi markalarından birisi olan Muslima Wear, söz konusu abiyeler olduğunda akla gelen ilk isimlerden birisi. Görsel açıdan etkileyici modeller olduğu kadar sade ürünleri de bulabileceğiniz koleksiyonu incelemekte fayda var diye düşünüyoruz.2018 Muslima Wear abiye modelleri bu sene birbirinden şık ürünlerle karşımıza çıkıyor. Görsel açıdan gerçekten etkileyici ürünlerden oluşan modeller içerisinde ilk olarak desenli, saks mavisi abiyeler dikkatleri çekiyor.

Saks Mavisi Desenli 2018 Muslima Wear Abiye Modelleri

Saks Mavisi Desenli 2018 Muslima Wear Abiye Modelleri

Söz konusu modeller gece davetlerinde en fazla dikkat çeken isimlerden birisi olmanızı beraberinde getirecektir. Abiyenin etek uçlarında kullanılan desenler sayesinde sıradanlıktan uzak, görsel açıdan etkileyici bir sonuç elde edilmiş durumda. Bunun yanı sıra açık mavi renklerdeki ürünlerin de çok fazla tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Eğer ki açık renkleri seviyor, tercihinizi de sadelikten yana kullanacaksanız şayet açık mavi yada beyaz renkli ürünleri tercih edebilirsiniz.

2018 Muslima Wear abiye modelleri içerisinde rengarenk ürünler de mevcut. Söz konusu modeller renkli giyinmeyi sevenler için güzel bir seçenek olacaktır. Bu noktada mavi, sarı, kırmızı ve mor renklerinin bir arada kullanılması sayesinde rengarenk bir görüntü elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra nakış işlemeli ürünlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini söylemekte fayda var. Abiyenin göğüs bölgesinde kullanılan nakış detayı biraz daha gösterişli olmayı isteyenler için ilk önerilerimizden birisi olacaktır. Kısacası Muslima Wear abiyeleri hemen her tarzda ürünü barındırıyor diyebiliriz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir