2018 Pembe Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 1 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir kombin için kaliteli ürünler seçmek gerekiyor. Tesettür giyimde de tuniklerin yerini dikkate aldığımızda sokak modasında tuniklerin neden bu kadar çok tercih edildiğini anlamak zor olmayacaktır. Özellikle de pembe tunikler şu sıralar gerçekten çok fazla tercih ediliyor diyebiliriz.2018 pembe tesettür tunik modelleri geniş bir kullanım alanına sahip ve bu yüzden de tesettürlü bayanların ilgisini çekiyor.

Mor ve Pembe Tunik Modelleri

Mor ve Pembe Tunik Modelleri

Aynı zamanda kombinlenmesi de kolay bir ürün olan pembe tuniklerde bu sıralar çapraz kesimli ya da asimetrik kesime sahip olan modellere olan ilginin giderek arttığını söylemek mümkün. Özellikle de asimetrik kesimli tuniklerde görsel anlamda gerçekten son derece zarif ve eğer ki tuniğiniz açık pembe renklerdeyse beyaz bir pantolon kombin için işinizi fazlasıyla görecektir. Bunun yanı sıra biraz daha koyu bir pembe seçtiyseniz şayet beyaz pantolon yerine biraz daha koyu renklere yönelmeniz yerinde olacaktır.

2018 pembe tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan fiyonklu ürünlere de göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Fiyonk detayı tuniklerin normalden daha zarif görünmesini sağladığı için özellikle çalışan bayanlar için güzel bir seçenek olacağını düşünüyoruz. Fiyonklu ürünlerinde renge bağlı olarak beyaz pantolonlarla kombinlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Son olarak çift renkli ürünlerden söz etmek istiyoruz. Mor ve pembenin bir arada kullanıldığı modellerde görsel açıdan biraz daha şaşalı görünmeniz gerekiyorsa şayet sizin için en ideal tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

 

Etiketler : , , ,

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir