2018 Sonbahar Tesettür Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 14 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde sonbahar döneminin en trend ürünleri listesine kuşkusuz yeleklerde girecektir diyebiliriz. Son derece sade bir kombini baştan sona değiştiren yelekler sayesinde arzuladığınız şıklığa kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Desenli 2018 Sonbahar Tesettür Yelek Modelleri

Desenli 2018 Sonbahar Tesettür Yelek Modelleri

2018 sonbahar tesettür yelek modelleri kaliteli ürünleri sayesinde önümüzdeki dönem çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Normalde sonbaharda görmeye çok alışık olmadığımız mor ve mürdüm gibi renkler bu sene sokak modasına hükmedecek diyebiliriz. Özellikle de mürdüm rengi yelekler görsel açıdan son derece etkileyici görünüyor diyebiliriz. Uzun yeleklerde kullanılan sözünü ettiğimiz renklerin kombinlerinize farklı bir hava katacağını da söylemeliyiz. Ayrıca soğuk havalarda uzun yeleklerin daha işlevsel olduğunu da eklemekte fayda var. Bunun yanı sır biraz daha sade ve koyu renkler arıyorsanız sizler için en ideal siyah renkli ürünler olacaktır. Siyah yeleklerin hem kombinlenmesi kolay hem de size sade bir şıklık sunuyor olması sizler için bir avantaj.

2018 sonbahar tesettür yelek modelleri içerisinde yer alan açık renkli ürünleri de göz ardı etmemekte fayda var. Bej, ten rengi gibi yelek modelleri açık renk sevenlerin ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Sözünü ettiğimiz modelleri isterseniz koyu renk bir kombinde kullanabilir ve kombini biraz daha gösterişli hala getirebilir, isterseniz de açık renkli ürünlerle kombinleyerek sadeliği pekiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kuşak detaylı yeleklerin de son dönemde sokak modasında çok popüler hale geldiğini unutmamakta fayda var.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir