• DOLAR
  $2.149,0500
 • EURO
  $1,4630
 • ALTIN
  $60.425,3100
 • BIST
  1,1904
2018 Uzun Tesettür Etek Modelleri

2018 Uzun Tesettür Etek Modelleri

Tesettür giyimde belli başlı kıyafetler her daim ön planda olmuştur. Bu söz edilen kıyafetler, gündelik yaşamda tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen eşyalardır ve uzunca bir süre daha bu kanı değişmeyecektir. Bunlar arasından beklide en popüler olanlardan birisi uzun eteklerdir. Uzun etekler tesettür giyim tarzının gerekliliklerini yerine getirmek konusunda son derece başarılı eşyalardır ve […]

Tesettür giyimde belli başlı kıyafetler her daim ön planda olmuştur. Bu söz edilen kıyafetler, gündelik yaşamda tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen eşyalardır ve uzunca bir süre daha bu kanı değişmeyecektir. Bunlar arasından beklide en popüler olanlardan birisi uzun eteklerdir. Uzun etekler tesettür giyim tarzının gerekliliklerini yerine getirmek konusunda son derece başarılı eşyalardır ve aynı zamanda şıklık konusunda da gerekli her türlü özelliği barındırmaktadır. Hal böyle olunca da birçok tesettürlü bayan için uzun etekler giysi dolaplarının başköşesinden yer alır.

Tülden Uzun Tesettür Etek Modelleri
Tülden Uzun Tesettür Etek Modelleri

2018 uzun tesettür etek modelleri için bir inceleme yapıldığında son dönemin en çok beğenilen modeli olarak tül detaylı eteklerden bahsetmek mümkündür. Bu modellerde daha çok koyu tonlarda düz bir uzun eteğin üzerine gene aynı renklerde tülden bir etek daha eklenir. Böylelikle tül detayı sayesinde çok daha zarif bir etek elde edilmiş olunur. Diğer popüler modellerden olan deri uzun etekler daha çok son dönemde kullanılmaya başlanan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

2018 uzun tesettür etek modelleri konusunda sıradan ve düz modellerden sıkılanlar için de alternatif ürünler mevcut durumdadır. Eğer sizlerde uzun eteklerinizin daha farklı ve hareketli bir görüntüsünün olmasını istiyorsanız, düz renkli eteklerinizde leopar desenli bir kemer kullanabilirisiniz. Büyükçe bir kemer sayesinde hem eteğinizin daha canlı görünmesi sağlanabilir, hem de çok daha şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca aşağıdaki videomu da izleyebilirsiniz 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33