7 İklim Yazlık Kap Modelleri

Kap kategorisine 3 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin en önemli isimlerinden birisi olan 7 İklim, yaz sezonu için tasarladığı kaplarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yaz sıcaklarında rahat hareket edebileceğiniz modeller arıyorsanız şayet bu noktada 7 İklim’in ürünlerini incelemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Asimetrik Kesim 2018 7 İklim Yazlık Kap Modelleri

Asimetrik Kesim 2018 7 İklim Yazlık Kap Modelleri

2018 7 İklim yazlık kap modelleri görsel açıdan sade ve oldukça şık modellerden oluşuyor diyebiliriz. Kaliteli bir ürün grubuyla karşımıza çıkan 7 İklim daha çok koyu renkleri tercih etmiş diyebiliriz. Lacivert ve siyah bu noktada en fazla karşımıza çıkan renkler konumunda. Bu noktada zırh detaylı kapların tesettürlü bayanlarca çok fazla tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Lacivert rengi sayesinde kolay kombinlenebiliyor olması ve yaptığınız kombinin çok dikkat çekmemesi sizler için önemli birer avantaj. Alternatif bir renk arayanlara ise tavsiyemiz petrol mavisi olacaktır. Petrol mavisi hem görsel açıdan çok asil bir renk hem de tesettür giyim tarzına uygun yapısı sayesinde beğeni topluyor. Eğer ki farklılık peşindeyseniz petrol mavisine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

2018 7 İklim yazlık kap modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen modellerden bahsetmek istiyoruz sizlere. Eğer ki sokak modasını yakından takip ediyorsanız kot kapların ne kadar çok kullanıldığını fark etmişsinizdir. Buz mavisi ya da açık mavi renklerdeki kot kaplar zarif görüntüsü sayesinde yaz ayları için ideal bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada hakim yaka beyaz pardesülerin de sizler için uygun bir alternatif olduğunu belirtmekte fayda var. Son olarak asimetrik kesimli kaplar konusunda da 7 İklim’in çok iddialı olduğunu ve mutlaka bu modellerinde incelenmesi gerektiğini unutmamalısınız.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir