Aker Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisine 7 Eylül, 2019 tarihinde eklendi.

İçindekiler

Bugünkü yazımızın konusu yaz aylarına damgasını vuran eşarp modelleri konusunda olacaktır. Bilindiği üzere tesettür giyimin sembollerinden olan eşarp modelleri oldukça önemlidir. Tesettürlü hanımlar da bunu bildikleri için eşarp seçimine bir hayli dikkat ederler.Tesettür giyimin öncülerinden olan Aker markası da eşarp konusunda oldukça başarı göstermiştir. Yaptığı her üründe kalitesini bize göstermeyi başarmış olan Aker markası eşarp konusunda da bunu bize göstermiştir.

Renkli Aker Yazlık Eşarp Modelleri

Renkli Aker Yazlık Eşarp Modelleri

Aker Eşarp Modelleri

Aker eşarp modelleri oldukça iddialı ve zarif modellerdir. Bu modelleri yakından incelemek gerekirse bu sene en çok karşımıza çıkan çiçek desenli eşarp modelleridir. Bu modelleri her tarz kıyafet ile kullanabilirsiniz. Bu çiçek desenli eşarp modelleri hareket katacaktır.

Bunun yanında geometrik şekilli eşarp modelleri de Aker eşarp modelleri arasında ön plana çıkan modeller arasındadır. Bu modellerin bir kısmı oldukça sade olup diğer bir kısmı ise oldukça iddialıdır. Zevkinize en uygun olan modeli seçip yaz şıklığına ulaşmanız mümkündür.

Aker markası yazlık eşarp modellerinde genel olarak canlı renkleri seçmeyi tercih etmiştir. Canlı turuncular, kırmızılar ve maviler en çok karşımıza çıkan renkler arasındadır. Birde daha düz renkli eşarp modelleri de vardır. İki renkten oluşan bu eşarp modelleri de oldukça modern durmaktadır.


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Aker Eşarp Modelleri 2020

2020 Yılına ait aker eşarp modelleri henüz firma tarafından yayınlanmamıştır. Yeni sezon eşarp modelleri yayınlandığında güncel sezon modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler : ,

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir