Armine Yeni Kap Modelleri

Kap kategorisine 2 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimdeki en köklü marklardan birisi olan Armine, bu sene kaplarıyla adından söz ettirecek gibi görünüyor. Görsel açıdan sade ve şık bir koleksiyon ile karşımıza çıkan marka ilerleyen günlerde sokak modasına etki etmeyi başaracak diyebiliriz.

Papatya Desenli Armine Yeni Kap Modelleri

Papatya Desenli Armine Yeni Kap Modelleri

Armine yeni kap modelleri bu senenin en kullanışlı ürün grubu diyebiliriz. Hemen her gün sokak modasında karşımıza çıkan modeller görsel olarak bir hayli başarılı. Özellikle papatya desenli kaplar şu sıra tesettürlü bayanlardan çok fazla ilgi görüyor. Zarif ve şık bir görüntüye sahip olan bu modelleri mutlak surette denemenizi tavsiye ediyoruz. Yaptığınız kombini komple değiştiren bu model sayesinde sade ve bir o kadar da şık sonuçlar elde edilebiliyor. Aynı zamanda kot kaplarında sizler için güzel bir seçenek olduğunu belirtmek gerekiyor. Kot kaplar bu yaz çok fazla tercih edildi ve Armine’nin de salaş yapıda ki kot kapları ilerleyen günlerde daha fazla bayanın kullandığı bir model olacak gibi görünüyor.

Armine yeni kap modelleri içinde yer alan çift düğmeli kapların resmi görüntüsü çalışan bayanlar için bu modeli ideal bir tercih haline getiriyor. Çift düğmeli kaplarda daha çok koyu renklerin tercih edilmesi de sözünü ettiğimiz görüntünün pekiştirilmesinde önemli bir etken. Alternatif arayanlara ise tavsiyemiz petrol mavisi kaplar olacak. Bu senenin ne trend renklerinden birisi olan petrol mavisi Armine modellerinde çok başarılı şekilde ele alınmış durumda.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir