Asimetrik Kesim Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 14 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettür giyim için çok hareketli geçiyor. Sokak modasını yakından takip eden herkesinde bildiği gibi sürekli yeni trendler ya da modeller gündeme geliyor. Son dönemin en popüler modellerinden birisi de bildiğiniz üzere asimetrik kesimli tunikler oldu.

Asimetrik kesim tunik modelleri yapı itibariyle görsel açıdan iddialı ürünlerden oluşuyor diyebiliriz. Özellikle de uzun tuniklerde, tuniğin alt kısmında kullanılan asimetrik detaylar yaptığınız kombine derinlik katarak çok daha şık bir görüntü elde etmenizi beraberinde getirecektir. Bu noktada söz konusu tuniklerin alt kısmında çiçek detaylarının kullanıldığını da görebiliyoruz. Bu tarz modeller özellikle sokak modasında çok fazla tercih edilmeye başlamış durumda. Açık renkler üzerine eklenen rengarenk çiçek motifleri ile tahmin dahi edemeyeceğiniz bir şıklık sizlerle olacaktır. Pudra, beyaz ya da krem bu noktada sizlere tavsiye edeceğimiz yegane renkler diyebiliriz.

Asimetrik kesim tunik modelleri arasından biraz daha canlı ve dikkat çekici ürünlere yönelmek istiyorsanız eğer bu sefer de bordo, saks mavisi ve siyah renkli ürünler ön plana çıkıyor. Özellikle saks mavisi bu sene tesettür giyimde çok fazla tercih edilmişti ve asimetrik kesimli tuniklerde de durum değişmiyor. Saks mavisi bir tuniği siyah renkli pantolonlarla kombinlediğinizde ise ortaya son derece zarif bir görüntü çıkacaktır. Son olarak dantel detaylı modelleri de incelemenizde fayda var. Dantel detayları tuniklerde daha naif bir görüntü elde etmenizi beraberinde getirecektir.

 

Oyla
Kullanıcı Puanı
Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Bu yazı hakkında bizle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.x
()
x