Aşiyan Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 17 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Aşiyan son dönemde piyasaya sürdüğü modellerle adından her geçen gün biraz daha fazla söz ettirir hale gelmeyi başardı. Özellikle son günlerde tunikleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, 2018 senesinin en iddialı isimlerinden birisi olduğunu herkese kanıtlamış durumda.

Deri Detaylı Hardal Rengi Aşiyan Tunik Modelleri

Deri Detaylı Hardal Rengi Aşiyan Tunik Modelleri

   Aşiyan 2018 tunik modelleri şöyle bir incelendiğin ilk olarak fuşya ve hardal renginin göze çarptığını söyleyebiliriz. Her iki renkte bu sene gerçekten çok popüler ve Aşiyan’ın da bunları ürünlerinde çok başarılı şekilde kullandığından söz edilebilir. İlk olarak sade fakat bir o kadar da şık bir model olan düz hardal renk tuniklerden bahsetmek istiyoruz. Sadeliğin ön planda tutulduğu bu ürün, çalışan bayanların çok hoşuna gidecektir. İşe giderken rahatlıkla giyebileceğiniz bir ürün olması sebebiyle çok fazla talep edilen modellerden olacağına eminiz. Bunun yanı sıra hardal renkli ürünlerin bazılarında kullanılan desenler ise daha hareketli bir kombin yapabilmek isteyenlere önerimiz olacak.

Aşiyet 2018 tunik modelleri içinde yer alan fuşya ise kimi modelde düz, sade bir yapıda kullanılırken kimi modelde ise fuşya tuniklerin yaka kısmında boncuk süslemeleri dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra siyah renkli tuniklerinde son derece güzel bir alternatif olduğunu söylemekte fayda var. Eğer ki fazla göze batmayan bir kombin yapmak istiyorsanız siyah her daim en doğru tercih olacaktır. Kombinine biraz olsun hareket katmak isteyenler için ise Aşiyan’ın püsküllü tuniklerini önerebiliriz. Tuniğin alt kısmında bulunan püsküller gerçektende zarif bir görünüm elde etmenize imkan sağlayacaktır.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir