Bayramlık Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 1 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Bayramın gelmesiyle birlikte bayramda giyilecek olanlara karar vermenin vakti geldi, çattı. Tesettürlü bayanların bu bayramda en fazla tercih ettiği ürün olarak tunikleri ön plana çıkacağını düşünüyoruz ve birbirinden şık modeller sayesinde tesettürlü bayanların yüzü gülecekmiş gibi geliyor.

Tül Detaylı 2018 Bayramlık Tesettür Tunik Modelleri

Tül Detaylı 2018 Bayramlık Tesettür Tunik Modelleri

2018 bayramlık tesettür tunik modelleri önümüzdeki bayramda çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. Tunikler tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor ve bayramda da bu durum değişmeyecek gibi görünüyor. Özellikle bu bayramda siyah renkli tunikleri daha fazla göreceğiz diyebiliriz. Uzun, siyah tunikler kombinlerde kendisine sıkça yer bulacak ve güzel sonuçlara imza atılmasını beraberinde getirecek. Bunun yanı sıra tül detaylı tuniklerinde göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Tül detaylı tuniklerde de siyah ön plana çıkıyor ve bu tarz bir tuniği siyah pantolon, siyah ayakkabı ve siyah eşarpla yani siyahlarla kombinlemenizi öneriyoruz.

2018 bayramlık tesettür tunik modelleri içerisinde yer alana şifon ürünlere de göz gezdirmekte fayda var. Biraz daha rahat hareket etmek isteyenlerin ilk tercihi olacaktır. Geniş yakalı, siyah ve saks mavisi renklerdeki tunikler de güzel bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Son derece asil bir görüntüye sahip olan bu modelleri incelemenizi öneriyoruz. Biraz daha farklı renkler arayanlara ise tavsiyemiz sivri yaka detaylı hardal rengi tunikler olacak. Hardal rengi bu sene çok fazla tercih edildi ve bayramda da aynı durum devam edecek gibi görünüyor.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir