Betül Işık Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 12 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Giyim sektöründe bazı markalar vardır ki belli bir ürün grubu ile özdeşleşmeyi başarmıştır. Belli başlı ürünler konusunda sektörün en kaliteli modellerini üreten bu markalar sayesinde hanımlar tam da istedikleri tarzda kıyafetleri bulabiliyor. Sözünü ettiğimiz markalara örnek vermek gerekirse Betül Işık, feraceler konusunda şuan en çok adı geçen isimlerden birisi olmayı başarmış durumda. Ürettiği ferace modelleri ile tesettürlü hanımların kalbini kazanan marka, herkese istediği tarzda giyinebilme imkanı sunuyor. Feracelerin normal tesettür kıyafetlerden farklı yapısı sebebiyle kaliteli ürün bulmanın zor olduğu bir alan oluşu göz önünde bulundurulduğunda, Betül Işık’ın başarısı daha net görülebiliyor.

Mor Düğmeli Betül Işık Ferace Modelleri

Mor Düğmeli Betül Işık Ferace Modelleri

Betül Işık ferace modelleri ilk olarak çok geniş bir renk paleti ile karşımıza çıkıyor. Genel olarak feracelerde kullanılan siyah ya da siyaha yakın tonların aksine, mint, hardal ya da mor gibi renk alternatifleriniz bulunuyor. Özellikle mor renkli feraceleri yeni yılın sokak modasında sıklıkla görebileceğiz. Altın rengi düğmelerle zenginleştirilen mor feraceler şık görüntüsü ile hanımların beğenisini toplamaya devam ediyor.

Betül Işık ferace modelleri arasında yer alan en dikkat çekici modeller kuşkusuz hardal ve mint renklerinin kullanıldığı ürünler. Eğer ki biraz olsun farklı tarzda ürün arıyorsanız sözünü ettiğimiz renkleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah renkli feracelerde de kalitenin ilk bakışta belli olduğunu söyleyebiliriz.

 

Yorum Yaz