Beyaz Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 7 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Beyaz saflığı temsil ettiği ve gerçekten şık sonuçlara imza attığı için çok fazla tercih ediliyor. Bu durum tesettürlü bayanlar içinde geçerli olup, yaz mevsimi boyunca beyaz renkli kombinleri sıklıla görebildik.

Dantelli Elbise Beyaz Tesettür Giyim Kombinleri

Dantelli Elbise Beyaz Tesettür Giyim Kombinleri

Beyaz tesettür giyim kombinleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımızda. Bu sene özellikle yaz mevsiminde çok fazla tercih edilen beyaz kombinler ilerleyen günlerde de popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Bu noktada karşımıza ilk olarak çıkan ürünler kuşkusuz tunikler oluyor. Beyaz renkli tunikler doğru parçalarla kombinlendiğinde ortaya tahminlerin çok ötesinde bir şıklık çıkabiliyor. Aynı zamanda son döneme bakıldığında sivri yakalı beyaz tuniklere de ilginin arttığını söylemek mümkün. Beyaz tunikleri kombinlerken isterseniz siyah renkli pantolonları ya da mavi kotları tercih edebilisiniz. Her ikisi de istediğiniz şık sonuçları fazlasıyla size sunacaktır. Bunun yanı sıra alternatif olarak diğer renklere de yönelebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız.

Beyaz tesettür giyim kombinleri içerisinde tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise bluzlar. Beyaz renkli bluzları biraz daha renkli eteklerle ya da gene pantolonlarla kullanabilirsiniz. Kaplarda ise durum biraz daha farklı. Kaplarda düğmelerin rengi ne ise kombinin diğer parçaları da bu renklerde olmalı diye düşünüyoruz. Son olarak beyaz renkli elbiselerde iki farklı seçeneğiniz var. İSterseniz düz ve sade bir model tercih eder ve sadeliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Ya da dantel detaylı elbiselri kullanıp çok daha gösterişli bir sonuç elde edebilirsiniz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir