Beyaz Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 17 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Son dönemde tesettürlü bayanların genellikle beyaz renkli ürünlere yöneldiğini söylemek mümkün. Beyaz renkli ürünler içerisinde ise tunikler en fazla tercih edilenlerden birisi konumunda.
Beyaz tesettür tunik modelleri sade ve zarif bir kombin yapmak isteyenler için en güzel seçeneklerden birisi konumunda. Beyaz tuniklerde kullanışlı olmasının yanı sıra kolay kombinlenebilmesi sayesinde de bir çok bayanın ilk tercihi konumunda. Özellikle de düğme detaylı beyaz tuniklere göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Günlük Beyaz Tesettür Tunik Modelleri

Günlük Beyaz Tesettür Tunik Modelleri

Düğme detayı sayesinde normalden daha şık bir görüntü elde edilebiliyor ve beyaz üzerine siyah düğmeler aksesuar görünümü kazanıyor. Bunun yanı sıra tül detaylı ürünleri de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Tül detayları beyaz renkli ürünlerin daha şık bir görünüm elde etmesini sağlıyor ve sözünü ettiğimiz modellerin gece davetlerinde de kullanılmasının önünü açıyor.

Beyaz tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan uzun modeller ise gündelik yaşam için çok doğru bir tercih olacaktır. Uzun tunikler gün içerisinde rahat şekilde hareket etmenizi sağladığı gibi arzu ederseniz beyaz pantolonlar ya da gri renkli ürünlerle kombinleyerek aradığınız şıklığa ulaşabilirsiniz. Son olarak çizgili ürünlere de göz gezdirmekte fayda var. Çizgi detayları beyaz tuniklerde biraz daha farklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Siyah ve beyazın uyumundan yararlanılan modelleri sizinde beğeneceğinize eminiz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir