Bordo Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 4 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde çok önemli bir yere sahip olan eteklerin son dönemde bordo gibi dikkat çekici renklerde tercih edildiğini sizlerde fark etmişsinizdir. Kaliteli, şıklık ve dikkat çekici yapısı ile bordo eteklere göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

Zarif Bordo Tesettür Etek Modelleri

Zarif Bordo Tesettür Etek Modelleri

Bordo tesettür etek modelleri tesettürlü bayanların gündelik yaşam da ya da iş hayatından sıklıkla tercih edebileceği ürünlerden oluşuyor. Bordo eteklerde genellikle sadelik ön plana çıkartılmış durumda. Düz kumaşlar ve desen barındırmayan modeller sayesinde son derece kaliteli ve zarif bir görüntü elde edilebiliyor. Bu tarz bir eteği açık renkli üstlerle kombinlediğinizde ise ortaya eşsiz bir şıklık çıkıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra eteğe biraz da olsa detay eklemek isterseniz eğer kloş etekler tamda size göre diyebiliriz. Kloş detayı sayesinde normalden daha şık ve gösterişli bir sonuç elde edilebiliyorken ortaya çıkan görüntü abartıya da kaçmış olmayacaktır.

Bordo tesettür etek modelleri içerisinde yer alan dantelli ürünler ise gösterişi sevenler için en ideal ürünlerden birisi. Dantel detayı her daim eteklere fazlasıyla yakışmıştır fakat özellikle bordo gibi renklerde kendini belli eden dantel, sözünü ettiğimiz ürün grubunda iddialı bir sonuç elde etmenizi beraberinde getirecektir. Son olarak bu senenin en popüler ürünlerinden birisi olan salopetlerden de söz etmekte fayda var. Bordo renkli salopetler, beyaz bluz ya da gömleklerle kombinlendiğinde sizi istediğiniz şıklığa fazlasıyla ulaştıracaktır diye düşünüyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız