Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri 2018

Abiyeler kategorisine 12 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Bayan tesettür giyimde  son yıllarda yaşanan gelişmelerle ile birlikte tesettürlü bayanlar şıklığı yaşayabiliyor. Özellikle büyük beden tesettür giyimde son dönemde ciddi manada gelişti büyük bedende pardösü  tunik modelleri gibi birçok şık model satışa sunuldu. Büyük bedene sahip birçok tesettürlü çok istedikleri ürünleri rahatlıkla buluyor. Özellikle Moda Nisa,Caddepazar,Ala tesettür gibi birçok markada bu ürünleri bulabilirler. Bayanlar için olmazsa olmaz pardösü modelleri seçilirken sonbaharın trend elbise modellerini seçmek önemlidir.

Büyük beden pardösü modelleri 2018 birçok markada rahatlıkla temin edilebiliyor.  Sade ve tek renk modeller tercih etmeniz şıklığınızı pekiştirecektir yaptığınız kon binlerde mutlaka seçtiğiniz ayakkabı modeli ve pardösü rengini uyumlu giyinin. Büyük beden tesettür giyimde kemer kullanmamanızı  öneririz  çünkü vücudunuzu daha çok ortaya çıkaracaktır. Büyük beden Ferace modelleri seçerken paralel çizgili ürünlerden uzak durun sade ve tek renk modellere yönelin

 

Tesettür giyimde eşarp seçimi oldukça önemli sade ve gösterişsiz eşarp seçmeniz size çok büyük artı sağlayacaktır. Çünkü büyük bedende özellikle yanlış seçilen bir eşarp tüm havanızı alıp götürecektir. Bu yüzden daha az desenli sade ve şıklığı tercih edin. Tesettür modellerinde ayakkabı seçimi yine ufak topuklu olmalı  siyah beyaz ve abartı renklerden oluşmamalı tabi renkli bir takım yaptıysanız ona göre bir ayakkabı seçmelisiniz  ama giyinirken mutlaka sadeliğinizi koruyun şıklık kendiliğinden gelecektir.

Yorum Yaz