Çiçekli Tesettür Etek Modelleri

Etek kategorisine 12 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli kombinler için şu sıralar en çok tercih edilen ürünlerin başında etekler geliyor. Etekler görsel açıdan çok başarılı kombinlerin ortaya çıkmasına imkan sağlıyor ve bu sayede tesettürlü bayanların arzuladığı şıklığı onlara sunuyor.

Şık Çiçekli Tesettür Etek Modelleri

Şık Çiçekli Tesettür Etek Modelleri

Çiçekli tesettür etek modelleri yaz sezonunda en fazla kullanılan ürünlerden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların etekleri sıklıkla kombinlerinde kullandıklarına şahit oluyoruz fakat çiçekli etekler şu sıralar gerçekten de çok popüler. Eğer ki açık renkli fon üzerine rengarenk çiçek desenlerinin işlendiği bir eteği kombinlerinize dahil eder,üstüne de beyaz renkli bir bluz eklerseniz elde edeceğiniz şıklık sizi dahi şaşırtacaktır. Bunun yanı sıra krem rengi çiçekli etekleri de göz ardı etmemekte fayda var. Krem rengi çiçek desenlerinin görsel olarak ön plana çıkmasını sağlıyor ve böylelikle çok daha zarif bir görüntü elde edilebiliyor.

Çiçekli tesettür etek modelleri içerisinde yer alan turuncu renkli ürünler ise kombine biraz daha renk katmak isteyenlerin ilk tercihi olacaktır diye düşünüyoruz. Turuncu ağırlıklı bir çiçekli eteği kombinlerken üste gene sade şeyler tercih etmekte fayda var. Böylelikle eteğiniz ön plana çıkacak ve size de zarif bir görüntü kazandıracak. Son olarak siyah renkli eteklerin de göz ardı edilemeyecek kadar şık olduğunu mutlak surette kombilere dahil edilmesi gerektiğini söylemek gerekiyor.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir