Deri Uzun Etek Modelleri

Etek kategorisine 2 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür modasında sıkça yer alan uzun etekler, sonbahar- kış sezonunda deri modelleri ile ön plana çıkıyor. Düz ya da pileli gibi farklı model seçenekleri ile yeni sezonda mağaza vitrinlerindeki yerini alan deri uzun etek modelleri, günlük şık tarzınızın tamamlayıcısı oluyor. Kışlık botlar, çizmeler ve bootie’ler ile tamamlayabileceğiniz bu modellerde birçok farklı renk seçeneği bulunuyor. Onlardan biri de her zaman vazgeçilmez olan siyah deri etekler. Maksi modelleri ile tesettürlü bayanların da tercihi olan siyah deri eteklerde bu sezon, pileli modeller ön plana çıkıyor.

siyah-deri-etek-modelleri

Resimdeki gibi yumuşak deriden siyah maksi etek, pileli görüntüsü ile trend bir tarz yaratıyor. Üzerinde hemen her renk kazak ve gömlekler ile tamamlayabileceğiniz bu modeli, bu sezon hemen her giyim ve tesettür mağazasında bulabilirsiniz.

siyah-deri-etek-kombinleri

Yine siyah deri bir etek. Bu kez tam anlamıyla pileli bir model oluyor. Yüksek bel olarak tasarlanan bu eteği, balıkçı yaka kazaklar ile tamamlayabilirsiniz. Üzerinde deri ceketler ve deri paltolar ile kombin edebileceğiniz siyah deri uzun etekler, sezonun öne çıkan parçaları arasında.

Kırmızı-Yeni-Deri-Etek-Modelleri

Siyahın yanı sıra, bu sonbahar kış sezonunda deri eteklerde, kırmızı da ön plana çıkıyor. Resimdeki gibi midi boy kırmızı deri uzun bir etek tercih edecekseniz, içine külotlu çorap giyerek tamamlayabilir ya da diz altı çizme ve botlar ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Kırmızı uzun deri etek modelleri ve diğer uzun deri etekler için galerimize de göz atabilirsiniz…


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir