• DOLAR
  $2.138,8600
 • EURO
  $1,4352
 • ALTIN
  $60.155,6700
 • BIST
  1,1904
Desenli Şal Modelleri

Desenli Şal Modelleri

Tesettürlü bayanların şık görünmek adına dikkat etmesi gereken çok sayıda nokta olduğunu söylememiz mümkündür. Sonuç olarak uyumlu bir şekilde giyinebilmek adına takip edecekleri adımları sağlıklı bir şekilde seçebilirlerse ortaya çıkacak olan görüntü son derece başarılı olacaktır. Uyumlu giyinmenin temelinde ise tercih edeceğiniz şal ve şalın modeli kilit rol oynamaktadır. Çünkü, şal görsel olarak en çok […]

Tesettürlü bayanların şık görünmek adına dikkat etmesi gereken çok sayıda nokta olduğunu söylememiz mümkündür. Sonuç olarak uyumlu bir şekilde giyinebilmek adına takip edecekleri adımları sağlıklı bir şekilde seçebilirlerse ortaya çıkacak olan görüntü son derece başarılı olacaktır. Uyumlu giyinmenin temelinde ise tercih edeceğiniz şal ve şalın modeli kilit rol oynamaktadır. Çünkü, şal görsel olarak en çok dikkat çeken noktadır ve alakasız bir tercihte bulunmak tüm görselliğinizi bozacaktır. Desenli şal modelleri ise son dönemde en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

Yuvarlak Desenli Şal Modelleri
Yuvarlak Desenli Şal Modelleri

Desenli şal modelleri tesettürlü bayanların görüntüsünü baştan sona değiştirmektedir. Bu yüzden de özen gösterilmesi büyük önem arz eder. Son dönemde yuvarlak desenleri olan şalların diğerlerine nazaran biraz daha öne çıktığını söyleyebiliriz. Bu tarz desenlere sahip olan modellerde renk olarak birbirinden çok farklı tarzlarda ürünler bulmak mümkündür. İsterseniz açık tonların üzerine işlenmiş koyu tonlarda modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tam tersini seçmeniz de mümkündür.ç Koyu tonlarda bir şalın üzerine açık tonlarda ya da rengarenk desenlerin işlendiği modellerde mevcuttur.

Desenli şal modelleri arasında daha sade şalları tercih edenler için de düz, tek renkli fakat görsel olarak son derece kaliteli şallarda bulunuyor. Bu şal modelleri hemen her bayanın beğenisini kazanacak cinsten bir görselliğe sahiptir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33