En Şık Stiletto Modelleri

Aksesuar kategorisine 8 Mayıs, 2018 tarihinde eklendi.

Stiletto, her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir parça. Elbiseler, pantolonlar, taytlar, tunikler, aklınıza gelebilecek tüm parçaların altında stilettoları tercih edebilirsiniz. Üstelik sadece günlük kombinlerde değil, şık ya da abiye kombinlerde de stiletto, çoğu zaman kurtarıcı oluyor. Şık ve modern bir tarz yaratmak isteyen bayanlar için en şık stiletto modellerini bulabileceğiniz bir yazı hazırladık…

2018 ve 2018 Stiletto Modelleri

2018 ve 2018 Stiletto Modelleri

Böyle bir stilettoyu hemen her kombinin altında kullanabilirsiniz. Tesettürlü bayanlar için de önerimiz, böyle gösterişli ve modern tasarımlardan yana. Üzerinizde ne kadar sade bir kombin olursa olsun, bu stiletto kombinin havasını bir anda değiştirmeye yetecek.

2018 ve 2018 Stiletto Modelleri

2018 ve 2018 Stiletto Modelleri

Yine hem günlük kombinlerin hem de abiyelerin altında kullanabileceğiniz bir model. Siyah tesettür abiyeler ya da tek renkli abiyelerin altında, bu tarz iki renkli ve gösterişli stilettoları tercih ederek tarzınızı tamamlayın. Sezonun en şık stiletto modelleri arasında yer alan bu modelin benzerlerini, Kemal Tanca ve Elle Shoes mağazalarında bulabilirsiniz.

Deri Modelli Stiletto Modelleri

Deri Modelli Stiletto Modelleri

Tesettürlü bayanlar için, ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı olan aksesuarların başında gelen ayakkabılar, şık ve modern tasarımları ile tesettür kombinlerinizde kullanabileceğiniz modeller. Yine benzer bir model önerimiz de;

Altın Rengi 2018 ve 2018 Stiletto Modelleri

Altın Rengi 2018 ve 2018 Stiletto Modelleri

Resimdeki gibi dikkat çeken renklerde tasarımlar oluyor. Kot pantolon, tesettür elbise, uzun etek ve tüm tesettür kombinlerinizin altında, hem şık hem de havalı görünen bu dore rengi stilettoları tercih edebilirsiniz. Sezonun en şık stiletto modelleri için galerimize de göz atabilirsiniz..

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir