Fırfırlı Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 5 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Günlük hayatta ya da iş yerinde ve yemek davetleri gibi hem klasik hem de modern ortamlarda kullanabileceğiniz, bir yandan da şık ve havalı bir parça arıyorsanız; tesettür kombinlerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz fırfırlı gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Ön kısmı fırfırlı beyaz gömlekler, hemen her kadının gardırobunda bulabileceğiniz bir parça. Sizin dolabınızda yoksa da bir tane edinmenizi öneriyoruz. Uzun gömlek modelleri arasında da yer alan fırfırlı tasarımlar, kot pantolonlar ya da kumaş pantolonlar ile yapacağınız kombin seçeneklerinde kullanabileceğiniz modeller.

Aynı şekilde tesettür etekler, yüksek bel pantolonlar ya da pantolon eteklerin üzerinde de yine fırfırlı gömlek modelleri ile kombin seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Modern bir tarzı ve dikkat çekici bir duruşu bulunan fırfırlı gömlekler ile siz de tesettür kombinlerinizi hareketlendirin. Dar paça bir kot pantolon mu giymek istiyorsunuz? Onu daha klasik bir havaya sokmak için diz altı gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Fırfırlı bir gömlek kullanarak, görünümünüzü daha da klasikleştirebilirsiniz. Ofiste ya da bir akşam yemeğinde tercih edecekseniz, üzerinde blazer ceketler ya da uzun ceket ve klasik trençkotları da kullanabilirsiniz. Fırfırlı gömlekleri daha sportif bir havaya sokmak için altında renkli bir pantolon ile kombin edebilir ve üzerinde yine renkli bir hırka, trençkot ya da pançolar tercih edebilirsiniz. Bu sezon en beğendiğimiz ve tesettür kombinlerinizde kullanabileceğiniz fırfırlı gömlek modelleri için galerimize göz atabilirsiniz.

Etiketler : , , ,

Yorum Yaz