Gamze Polat 2018 Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 19 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların büyük çoğunlukla en gösterişli kombinleri abiyelerle yapılanlar oluyor. Birçok bayan bu sebeple abiyelere çok daha fazla önem veriyor ve olabildiğince kusursuz bir kombin yapabilmeyi arzuluyor. Hal böyle olunca da kaliteli markaların ürünlerine olan ilgi günden güne artıyor. Son dönemde abiyeler konusunda en başarılı isimlerden birisi olarak kabul edilmeye başlanan Gamze Polat, 2018 senesi için hazırladığı modelleri ile övgü toplamaya başlamış durumda. Tesettürlü bayanların isteklerini çok iyi şekilde analiz eden marka, bu sayede piyasanın en çok beğenilen ürünlerini hazırlamış gibi görünüyor.

Pudra Gamze Polat 2018 Abiye Modelleri

Pudra Gamze Polat 2018 Abiye Modelleri

Gamze Polat 2018 abiye modelleri görselliğin ön planda tutulduğu ve aynı zamanda içindeyken kendinizi rahat hissedebileceğiniz ürünleriyle dikkat çekiyor. Koleksiyonun büyük bir bölümünü kadife abiyeler oluşturuyor diyebiliriz. Kadifenin geçtiğimiz senenin sonlarında başlayan yükselişi, 2018’in ilk döneminde de devam ediyor. Kadife abiyeler sayesinde gerçektende çok zarif bir görünüme bürünmeniz mümkün görünüyor. Özellikle hardal rengi abiyelerin son derece popüler olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanı son iki senenin trendi olan bordonun da kadifelerde çok başarılı sonuçlar verdiğini belirtmeliyiz.

Gamze Polat 2018 abiye modelleri kadife tercihinde bulunmak istemeyen hanımlara alternatiflerde sunuyor. Alternatifler arasında dantel işlemeli abiyeler en çok tercih edilenlerden birisi. Dantelli bir kumaşın kullanıldığı modeller gerçektende zarif bir görüntüye sahip diyebiliriz. 

 

Yorum Yaz