Jarse Haşema Modelleri

Genel kategorisine 24 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Sıcaklar iyiden iyiye artmış durumda ve herkes bu sıcaklardan kurtulmak adına deniz kenarlarına ya da havuzlara akın ediyor. Sıcaktan bunalan tesettürlü bayanlar için de bu durum değişmiyor ve onlar içinde serinlemek adına en ideal seçenek olarak su ile buluşmak gösterilebilir. Bu bağlamda tesettürlü bayanların suya girebilmeleri için üretilen haşemalar arasında jarse haşemaları sizlere tanıtmak istiyoruz. Suya girebilmenize olanak veren ve İslami koşulların gerekliliklerini yerine getiren bu haşema türü aynı zamanda son derece şık yapısı ile de dikkat çekiyor. Bu yüzden de son dönemde en çok tercih edilen haşema türü olarak karşımıza çıkıyor.

Desenli Jarse Haşema Modelleri

Desenli Jarse Haşema Modelleri

Jarse haşema modelleri diğer haşema türleri ile en büyük fark olarak alt kısımda tayta benzer bir ürün kullanılıyor olmasıdır. Haşemanın tamamı iki parçalardan oluşmaktadır. Üst taraf daha bol ve dökümlü kesimi ile dikkat çeken aynı zamanda aşağıya doğru uzanmaktadır. Alt kısım ise daha tayt havasındadır. Dışarıdan bakıldığında üst kısmın tunik gibi göründüğünü söylemek mümkündür. Aynı zamanda jarse haşemalarda model olarak daha fazla seçenek bulunduğunu da söylememiz mümkündür.

Jarse haşema modelleri içinden kendi tercihlerinize göre bir model seçebilirsiniz. Alternatif boldur ve seçenekleri sizleri tatmin edecektir. İsterseniz sade görüntüye sahip olan düz renkli bir model seçebileceğiniz gibi üst kısmı renkli desenler ile süslenmiş modelleri de tercih edebilirsiniz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir