• DOLAR
  $1.368,0300
 • EURO
  $0,3046
 • ALTIN
  $36.942,0000
 • BIST
  1,2115
Kayra 2018 Tunik Modelleri

Kayra 2018 Tunik Modelleri

Söz konusu Kayra olduğunda kimsenin kaliteden yana şüphesi olmayacaktır diye düşünüyoruz. Sözünü ettiğimiz durum tunikler içinde geçerli olup yeni sezon için hazırlanan tunik koleksiyonu da bu durumu gözler önüne seriyor.Kayra 2018 tunik modelleri tahminlerinizin çok ötesinde bir ürün çeşitliliğine sahip. Kaliteli ürünlerden oluşan koleksiyon içerisinde en fazla dikkat çeken modeller kuşkusuz triko olanlar. Havaların soğumaya […]

Söz konusu Kayra olduğunda kimsenin kaliteden yana şüphesi olmayacaktır diye düşünüyoruz. Sözünü ettiğimiz durum tunikler içinde geçerli olup yeni sezon için hazırlanan tunik koleksiyonu da bu durumu gözler önüne seriyor.Kayra 2018 tunik modelleri tahminlerinizin çok ötesinde bir ürün çeşitliliğine sahip.

Buz Mavisi Kayra 2018 Tunik Modelleri
Buz Mavisi Kayra 2018 Tunik Modelleri

Kaliteli ürünlerden oluşan koleksiyon içerisinde en fazla dikkat çeken modeller kuşkusuz triko olanlar. Havaların soğumaya başladığı şu günlerde kendinizi sıcak tutabilmek adına triko tunikleri mutlak surette denemenizi tavsiye ediyoruz. Triko tuniklerde daha çok gri ve benzeri renklerin tercih edildiğini de unutmamalısınız. Bunun yanı sıra lacivert ve hakinin de triko tunikler için güzel alternatifler oluşturduğunu belirtmekte fayda var. Eğer ki biraz daha gösterişli modeller arıyorsanız ilk olarak bakmanız gereken yer tül detaylı ürünler olacaktır. Tül detayı Kayra tuniklerine farklı bir hava katmakta birlikte görsel açında da çok daha iddialı görünmenizi sağlayacaktır.

Kayra 2018 tunik modelleri içerisinde yer alan safran rengi, desenli ürünler ise en gösterişli modellerden birisi. Gece davetlerinde dahi tercih edilebilecek kadar kaliteli bir görüntüye sahip olan bu modeli incelemenizde fayda var. Eğer ki tercihinizi biraz daha sade ürünlerden yana kullanacaksanız önerimiz buz mavisi renkli ürünlerden yana olacaktır. Buz mavisi Kayra tuniklerinde sade ve zarif bir görüntü elde etmek amacıyla kullanılmış olup, ortaya gerçekten başarılı sonuçlar çıkmasına olanak sağlamış diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33
Tesettür Modası İle Kot Giymenin Şık Yolları: […] ile kot pantolon giymenin birkaç ipucunu öğrendiniz. Daha fazla
2020-11-23 12:43:24