Kayra Trençkot Modelleri

Kış Modelleri kategorisine 28 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.

Kayra her zaman için tesettürlü bayanların gözünde ayrı bir yere sahip olmuştur. Birçok tesettürlü bayan alışveriş yapacakları zaman ilk olarak Kayra mağazalarına uğrar ve buradaki modelleri incelerler. Eğer ki Kayra’da aradıklarını bulamazlarsa bu sefer alternatif markaların ürünlerine yönelirler ki, çoğu zaman alternatif markaları incelemeye gerek dahi kalmaz.

Çünkü Kayra siz tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde tespit edip bu tespitler ışığında çalışmalarını yürütür ve dönemsel bazda en çok arzu edilen modelleri vitrinlerine yerleştirerek sizler için önemli bir hizmetin altına imzasını atar. Zaten bu yüzden de sizlerin gözünde ayrı bir yere sahiptir.

Fuşya Kayra Trençkot Modelleri

Fuşya Kayra Trençkot Modelleri

Kayra trençkot modelleri ciddi manada geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Akla gelebilecek her türlü trençkotu bulmak mümkün oluyor ve bu ürünler arasında ilginin büyük bir bölümünü kemer detaylı modeller çekiyor. Burada kemerler işlevsel özelliklerinden ziyade dekoratif özellikleri dikkate alınarak üretildiği izlenimi oluşurken gerçekten de çok başarılı sonuçlar alındığını aklınızdan çıkartmamalısınız.

Kayra trençkot modelleri arasında yer alan yaka kısmında ufak boncuk süslemeleri bulunan nar çiçeği ya da fuşya gibi renklere sahip trençkotlar son döneme damgasını vurdu diyebiliriz. Görüntü itibariyle çok iddialı olan bu modelleri kendine güveni yüksek olan tesettürlü bayanlara önerebiliriz.


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız