• DOLAR
  $2.155,5700
 • EURO
  $1,1449
 • ALTIN
  $60.539,0400
 • BIST
  1,1904
Kayra Yazlık Pardesü Modelleri

Kayra Yazlık Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok kullandıkları ürün kuşkusuz pardesülerdir. Pardesüler tesettür giyime hem uygunluk açısından hem de görsel olarak en ideal kıyafetlerden birisidir. Tesettürlü bayanların vücut hatlarını kapatmaları gerekmekte ve bu amaca hizmet etmek noktasında pardesü ideal bir seçim olarak kabul edilmektedir. Kayra markası ise bu sene ki yazlık pardesü modelleri ile yaz aylarında da birçok […]

Tesettürlü bayanların en çok kullandıkları ürün kuşkusuz pardesülerdir. Pardesüler tesettür giyime hem uygunluk açısından hem de görsel olarak en ideal kıyafetlerden birisidir. Tesettürlü bayanların vücut hatlarını kapatmaları gerekmekte ve bu amaca hizmet etmek noktasında pardesü ideal bir seçim olarak kabul edilmektedir.

Yeşil 2018 Kayra Yazlık Pardesü Modelleri
Yeşil Renkli Kayra Yazlık Pardesü Modelleri

Kayra markası ise bu sene ki yazlık pardesü modelleri ile yaz aylarında da birçok tesettürlü hanımın pardesüler ile vedalaşmadan sezonu geçirmesine olanak sağlamaktadır. Bu nokta da yaz ayları için özel üretilmiş olan pardesüleri tercih etmek gün içerisinde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Kayra yazlık pardesü modelleri arasında en çok dikkat çeken modeller düğmeli pardesülerdir. Büyük düğmelerin kullanıldığı bu modellerde düğme detayları genel olarak pardesünün remgi ile zıt bir şekilde tercih ediliyor. Bu sayede düğmeler daha belirgin bir hal alıyor ve aynı zamanda bir nevi aksesuar görevi görüyorlar.

Düğmeli modellerde pardesünüz siyah renkte ise örnek olarak düğmelerini beyaz seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra açık tonlardaki pardesülerde de düğmelerin koyu tonlara sahip olmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Kayra yazlık pardesü modelleri içinde kemerli pardesülere de göz atmanızda büyük fayda olacaktır. Düğme detayından sıkılanlar için bu tarz kemerli modeller çok daha iyi bir tercih olarak ön plana çıkıyor. Kemer sayesinde giydiğiniz pardesülere hareketlilik kazandırıldığı da unutulmamalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33