• DOLAR
  $2.149,0500
 • EURO
  $1,4630
 • ALTIN
  $60.425,3100
 • BIST
  1,1904
Kayra Yeni Sezon Mont Modelleri

Kayra Yeni Sezon Mont Modelleri

Bazı markalar var ki tesettür giyimle resmen özdeşlemiş durumda. Tesettür dendiğinde akılda hemen yer eden bu markalar arasında bir tanesi, diğerlerine nazaran biraz daha öne çıkmayı da başarmış gibi görünüyor. Bu marka, herkesin tahmin edebileceği gibi Kayra ve gerçekten de başarılı işler söz konusu olduğunda akla ilk olarak bu isim geliyor. Tesettür giyimde hava şartları […]

Bazı markalar var ki tesettür giyimle resmen özdeşlemiş durumda. Tesettür dendiğinde akılda hemen yer eden bu markalar arasında bir tanesi, diğerlerine nazaran biraz daha öne çıkmayı da başarmış gibi görünüyor. Bu marka, herkesin tahmin edebileceği gibi Kayra ve gerçekten de başarılı işler söz konusu olduğunda akla ilk olarak bu isim geliyor.

Tesettür giyimde hava şartları sebebiyle kış giyim sezonuna geçiş yapmış durumdayız ve bu alanda da Kayra, kaliteli modelleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Mont modelleri tesettürlü bayanların büyük beğenisini topluyor ve işlevsel ürünleri sayesinde sokak modasının da aktif isimlerinden birisi olarak kabul etmek mümkün oluyor.

Kayra Kaban Modelleri 2013
Kayra Kaban Modelleri

Kayra yeni sezon mont modelleri odak noktasına tamamen soğuk havaları almış ve bu alanda olabilecek en iyi korumayı sağlayan ürünlerden oluşuyor. Kaz tüyünden üretilen mont modelleri gün içerisinde havanın soğuk olduğunu bedeninizde hissetmemeniz adına gerekli olan ne varsa sizlere sunuyor. Uzun montlar sayesinde soğuğa karşı ciddi manada başarılı bir ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Kayra yeni sezon mont modelleri içinde yer alan kürk detaylı ürünler görsel açıdan gerçekten de zarif ürünler. Kürk detayının görsellik söz konusu olduğunda monta çok fazla şey kattığını söylemeliyiz. Bunun yanı sıra kemerli montlara da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Modern ve şık bir görüntüye bürünmek adına kemerli montlar ideal tercihlerden birisi olacaktır diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33