Kayra Yeni Sezon Yelek Modeller

Yelek Modelleri kategorisine 28 Mart, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde farklılaşabilmek maalesef o kadar da kolay bir şey değil. Birçok bayan belli kalıplarla giyinmek zorunda ve elinizde alternatiflerin çok olmayışı can sıkabiliyor. Belli başlı markalar ve daha önemli belli başlı kıyafetlerde sebebiyle kimi zaman tekdüze bir tarza bürünebiliyorsunuz. Bu noktada bazı kıyafetler azda olsa farklılık yaratabildikleri için sizin adınıza fonksiyonel bir hal kazanıyor. Buna örnek verecek olursak eğer, yelekleri ele alabiliriz. Görüntüsü itibariyle gayet sıradan bir ürün olan yelekler, dahil edildiği kombini baştan aşağıya değiştirebilmek gibi bir özelliğe sahip. Bu yüzden de, kombinlerinizden sıkılıyorsanız eğer mutlaka bir yelek eklemeyi denemelisiniz.

Sade Siyah Kayra Yeni Sezon Yelek Modeller

Sade Siyah Kayra Yeni Sezon Yelek Modeller

Kayra yeni sezon yelek modelleri biraz önce sözünü ettiğimiz yelekler arasından belki de en kalitelilerini bulabileceğiniz ürün grubu. Kayra tarafından yeni sezon için üretilen modellerde birbirinden zarif, alternatifli bir ürün çeşitliliğinden söz edebiliriz. İlk etapta dikkatleri üzerine çeken camel rengi ve kesimiyle fark yaratan yeleğe göz atmanızı rica ediyoruz. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bu yelek sayesinde farklı bir tarza bürünebileceksiniz.

Kayra yeni sezon yelek modelleri içerisinde biraz daha hareketli şeyler arayanlar için püsküllü yelekleri önerebiliriz. Püskül detayı ile kombininize hareket getirecek olan yelekte bordo ya da siyahı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kaz tüyünden yapılan yeleklerinde son dönemde çok popüler hale geldiğini aklınızdan çıkartmamalısınız.

 

Yorum Yaz