• DOLAR
  $2.138,8600
 • EURO
  $1,4352
 • ALTIN
  $60.155,6700
 • BIST
  1,1904
Kolları Bol Tunik Modelleri Modası

Kolları Bol Tunik Modelleri Modası

Tesettürlü bayanların günümüzde giyebilecekleri çok sayıda kıyafet bulunuyor. Eskiye nazaran artık daha fazla sayıda marka bu alanda hizmet veriyor ve kaliteli ürünlerin sayısı da bir hayli artmış durumdadır. Bahsettiğimiz olay tesettürlü bayanlar için oldukça sevindirici bir durumdur ve sürekli olarak yeni akımlar yeni modaların sektörde büyük etkiler gösterdiğini söylemek mümkündür. Son dönemde özellikle sokak modasında […]

Tesettürlü bayanların günümüzde giyebilecekleri çok sayıda kıyafet bulunuyor. Eskiye nazaran artık daha fazla sayıda marka bu alanda hizmet veriyor ve kaliteli ürünlerin sayısı da bir hayli artmış durumdadır. Bahsettiğimiz olay tesettürlü bayanlar için oldukça sevindirici bir durumdur ve sürekli olarak yeni akımlar yeni modaların sektörde büyük etkiler gösterdiğini söylemek mümkündür. Son dönemde özellikle sokak modasında kolları bol tunik modellerinin yaygın bir şekilde kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Bu durum hem rahatlık hem de şıklık için oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak sağlamaktadır denilebilir.

Siyah Kolları Bol Tunik Modelleri
Siyah Kolları Bol Tunik Modelleri

Kolları bol tunik modelleri görsel olarak farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Alışıldık görüntünün dışına çıkmak ve yeni bir tarza bürünmek isteyenler için ideal bir seçenek olarak gösterilebilir. Kol kısmındaki bol kesim sayesine bir nevi saltanat dönemi kadınlarının giydiği gösterişli kıyafetleri anımsatan bu tunikler bayanlar tarafından oldukça beğenilmektedir.

Kolları bol tunik modelleri arasında en çok dikkat çekenler omuz kısmında zırh detayı bulunan tuniklerdir. Zırhtan kastımız öyle bildiğiniz tüm üstünüzü metal plaklarla kaplayan bir kıyafet değildir. Sadece omuz kısmında kullanılan metal zırh görünümündeki dekorlar son derece farklı fakat bir o kadar da şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kolları bol kesimli tunik modelleri arasında renk seçeneği olarak çok sayıda alternatifiniz olduğunu söylemek mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33