Lazer Kesim Tesettür Giyim Modelleri

Kombinler kategorisine 7 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Son dönemin en popüler ürünlerinden olan lazer kesimli kıyafetler tesettür giyim sektörünü de ele geçirmiş durumda. Farklı ve iddialı giyinmeyi isteyen tesettürlü bayanların ilk tercihi olan lazer kesim ilerleyen günlerde daha çok karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Beyaz Bluz Lazer Kesim Tesettür Giyim Modelleri

Beyaz Bluz Lazer Kesim Tesettür Giyim Modelleri

Lazer kesim tesettür giyim modelleri tam manasıyla son dönemin en çok ses getiren trendi diyebiliriz. Lazer detayı moda sektöründe kullanılmaya başlandığından beri ortaya çok ama çok kaliteli ürünler çıkıyor. Bu durum tesettür giyimde de mevcut ve özellikle bluzlarda gerçekten şık sonuçlar elde edilebiliyor. Son dönemde sokak modasını yakından takip eden bayanlarında çok iyi bildiği gibi bluzlarda lazer kesim detayı kombini baştan sona değiştirmeye yetiyor. Eğer ki yaptığınız kombin çok sade olmuş ise kombine lazer kesimli bir bluz eklemek tüm dertlerinizi ortadan kaldıracaktır diye düşünüyoruz.

Lazer kesim tesettür giyim modelleri içerisinde yer alan elbiselerde ise lazer kesim detayları çok fazla göz önüne çıkmıyor. Elbiselerin daha çok yaka kısmında kullanılan lazer detayı ufak dokunuşlarla tüm çehreyi değiştirmenize imkan yaratıyor. Lazer kesimlerin en net gözüktüğü ürünler ise kuşkusuz eşarplar. Eşarplarda lazer kesim detayının çok fazla tercih edildiği şu günlerde sokak modasında da bu durumu görebilmek mümkün. Eğer ki iddialı olmayı istiyor fakat ne yapacağınız bilmiyorsanız lazer kesimli bir eşarp işinize yarayacaktır.

 

Oyla
Kullanıcı Puanı
Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Bu yazı hakkında bizle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.x
()
x