Merve Gündüz Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 22 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Birçok giyim markası her sezon bayanların ilgisini çekebilmek adına koleksiyonlarını piyasaya sürüyor ve mümkün olduğunca çok kişiye ulaşabilmeyi amaçlıyor. Fakat bu planlamalara uyabilmek ve sonuçta istendiği gibi geniş kitlelere ulaşabilmek o kadar da kolay bir şey değil.

Siyah Pelerinli 2018 Merve Gündüz Abiye Modelleri

Siyah Pelerinli 2018 Merve Gündüz Abiye Modelleri

Bunu başarabilen marka sayısı son derece az. Başarılı olanlara ise verilebilecek en güzel örnek Merve Gündüz olacaktır. Tesettür giyim sektörünün aktif isimlerinden birisi olan Merve Gündüz, özellikle abiyeleriyle çok yüksek başarılı yakalamayı başardı. Markanın her sezon piyasaya sunduğu abiyeler büyük ilgi görüyor ve bu durum 2018 senesinde de değişecek gibi durmuyor.

2018 Merve Gündüz abiye modelleri sıra dışı ürünleri bulabileceğiniz, biraz olsun farklılık yaratma imkanı veren modellerden oluşuyor. İlk etapta pelerin detayıyla dikkat çeken ve kol kısmında altın sarısı zincir halkalar bulunan siyah abiyelere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Sıra dışı fakat bir o kadar da şık bir ürün olduğunu konusunda iddialıyız. Eğer ki farklı giyinmek isteyenlerdenseniz, bu modeli çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

2018 Merve Gündüz abiye modelleri içerisinde daha sade ürünlerde yer alıyor. Özellikle saks mavisi ve yeşilin tonlarındaki modeller sadelikleriyle ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra çiçek detayları olan abiyelerinde naif bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal tercih arasında yer aldığını belirtmemiz gerekiyor.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir