• DOLAR
  $2.137,0200
 • EURO
  $1,2935
 • ALTIN
  $59.899,6800
 • BIST
  1,1904
Miray Eşarp Koleksiyonu

Miray Eşarp Koleksiyonu

Tesettürlü bayanların çok iyi bildiği gibi eşarplar tesettür giyimin temelini oluşturmaktadır. Eşarp olmadan tesettür giyimden söz etmenin mümkün olamayacağı için eşarp seçimlerinde çok daha dikkatli davranmanız sizler için iyi olacaktır diyebiliriz. Size bakan bir kişinin ilk olarak dikkatini çeken şey olan eşarpların aynı zamanda kombinleriniz bambaşka bir görselliğe ulaştırmak gibi bir etkisi olduğunu da aklınızdan […]

Tesettürlü bayanların çok iyi bildiği gibi eşarplar tesettür giyimin temelini oluşturmaktadır. Eşarp olmadan tesettür giyimden söz etmenin mümkün olamayacağı için eşarp seçimlerinde çok daha dikkatli davranmanız sizler için iyi olacaktır diyebiliriz. Size bakan bir kişinin ilk olarak dikkatini çeken şey olan eşarpların aynı zamanda kombinleriniz bambaşka bir görselliğe ulaştırmak gibi bir etkisi olduğunu da aklınızdan çıkartmamalısınız.
Hal böyle olunca da mümkün mertebe olabilecek en kaliteli ürünleri seçmek sizler için daha da önemli bir hal alıyor. Bu noktada da size en büyük yardımcı haline gelen Miray gibi başarılı markaların varlığı, bir nebze de olsa işiniz kolaylaştıracak unsurlardan birisidir.

Miray Eşarp Modelleri
Miray Eşarp Modelleri

Miray eşarp koleksiyonu ilk olarak göz attığınızda sizi büyüleyecek cinsten modellere sahip diyebiliriz. Rengarenk ürünler sayesinde çok daha pozitif bir enerji yaymanızı sağlayacak bu eşarplara göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ağırlıklı olarak koyu tonların kullanıldığı modeller son dönemde en çok tercih edilen ürün grubudur diyebiliriz. Fakat burada bahsettiğimiz şey birbiriyle alakasız koyu renkler değil, aksine birbiri ile son derece uyumlu olan siyah ve lacivert ya da siyah ve kırmızı gibi renk seçenekleridir.

Miray eşarp koleksiyonu içerisinden daha iddialı bir model seçmek isteyenler içinde son dönemde sokak modasında sıkça karşılaştığımız leopar desenli eşarpları önerebiliriz. İddialı bayanların tercihi haline gelen leopar desene hem son derece zarif hem de gerçekten şık bir görüntü için ideal seçeneklerden birisidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33