"Tesettür okul kıyafetleri" Olarak Etiketlenenler

Okul İçin Yaz Tesettür Stilleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 22 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Okulun yoğun hayatı ve en son trendlere ayak uydurarak her gün güzel görünmenin zor olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, size yaz için birkaç kolay okul tesettür kıyafeti fikri veriyoruz. Yaz, açık renkler giymek ve canlı ve parlak görünmekle ilgilidir. Yaz zamanlarınız için bu birkaç ipucu ve püf noktasını okuyun.

Yaz İçin Uzun Elbise Tesettür Kıyafeti

Yaz aylarında uzun bir elbiseyi nasıl şekillendireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Yazlık kıyafet olarak başörtüsü üzerine uzun bir elbise giymekten daha iyi bir şey olamaz. Maksi elbise ve uzun dar elbise stili başörtüsü ile uyumludur. Aslında, mükemmel Mütevazı yaz kıyafetleri ve birçok başörtüsü bu kısımda kesinlikle hemfikirdir.

Herhangi bir tipik yaz okulu gününde, sade uzun bir elbiseyi tercih ettiğiniz beyaz ayakkabı ile birleştirin ve siyah / beyaz bir başörtüsü ile kombinleyebilirsiniz. Sıcak yaz mevsimini rahat ve şık bir şekilde anlatan nefes alabilen uzun bir elbiseden daha iyi bir şey olamaz.

Tesettürlü Yüksek Bel Düz Pantolon

Yüksek belli düz pantolon bu yılı salladı ve trend olmaya devam ediyor. Tişörtlerle eşleştirin ve bu yaz havalı ve rahat görünmesini sağlayın. Süslü bir ipek üst ile de eşleştirebilirsiniz. Düz pantolon ve üst kullanıyorsanız, mükemmel bir kıyafet oluşturan tasarlanmış bir başörtüsü tercih edin.

Halsiz hissediyorsanız, düz pantolonu çizgili kısa bir tişört ile birleştirin. Kızlarınızla okuldan sonra öğle yemeğine gidecekseniz, taze ve canlı bir görünüm için renkli, parlak süslü çiçekli bir üst deneyebilirsiniz.

Etek Kıyafeti İle Son Moda Tesettür Tarzı

Etekler, modaya uygun, rahat ve şık olan çağdaş modanın özüdür. Tamamen kapalı gömülü bir gömlekle eşleştirin ve giyinmek için yeterince şık. Yaz için en sevdiğiniz eteği bir tişört veya düğmeli kot ile eşleştirin ve kendinize yepyeni bir görünüm yaratıyorsunuz.

Modern Tesettür Modası ile Çizgili Pantolon

Çarpıcı bir kumaş sanatı eseri olan çizgili pantolonlar tek kelimeyle kusursuzdur. Bu, bu kıyafetle asla yanlış gidemeyeceğiniz anlamına gelir. Çizgili pantolonunuzu düz, yuvarlak yakalı bir gömlek ve ten rengi bir başörtüsü ile kombinleyin. En sevdiğiniz güneş gözlüklerini, rahat terlikleri giyin ve güne hazırsınız.

Uzun Gömlek İle Türban Tesettür

Birçoğu, özellikle sıcak, kavurucu güneşin altında boynuna sarılmış başörtüsü taşımakta zorlanır. Böyle günlerde türban tarzı başörtüsü kurtarıcıdır. En sevdiğiniz uzun, büyük beden desenli tişörtünüzü seçtiğiniz tayt veya skinny jean pantolonlarla giyin ve gün boyunca rahat hissedin. Arkadaşlarınızla öğle yemeği ya da okul için bir yaz kıyafeti olsun, bu tür soğukkanlı kıyafetler vücuda nefes alması ve terletmeden kalması için bolca alan sağladığı için rahatlama esintisidir. Gömleğin gevşek olması, hava sirkülasyonu iyidir ve türban tarzı bir tesettür giydiğiniz için boyun bölgesini hava akışı için serbest ve nefes alabilir tutar.

Devamını Oku

Okul İçin Giyilecek En İyi Yaz Başörtüsü Stili

Genel kategorisine 5 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Sıcak havalarda en iyi şekilde görünmenizi sağlayacak tüm yararlı ipuçları ve püf noktaları için kendinizi doğru yere getirdiniz. Okulun yoğun hayatı ve modaya ayak uydurarak, her gün en iyi şekilde görünmenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz, bu yüzden bu yıl yaz için bazı kolay okul tesettür giyim ipuçlarına geçelim. İşte okul tesettür giyim ipuçları;

Kimonolu Katman

Yazları kısa kollu ve şeffaf üstler giymek aslında kimono sayesinde mümkün hale geliyor. Sizi terletmeden mütevazı bir şekilde örtmenizi sağlarlar, dolayısıyla mükemmel okul kıyafetleri arasındadır.

okul tesettür giyim

Yıpranmış Kotlarla Eşleştirilmiş Başörtüsü Stili

Okul için vazgeçilmez olan kolay ve hafif yazlık giyinme söz konusu olduğunda, mütevazı bir dokunuşla üstünü tamamlamak için siyah bir gömlek, hafif bir başörtüsü ve üst ile eşleştirilmiş kot pantolonlarından daha iyi bir şey olamaz. Tüm okul günleri enerjik ve hızlı geçmez ve bunu tamamen anlıyoruz.

Sizi sıcak bir gün geçirmenizi sağlayacak hafif ama yine de modaya uygun bir kıyafet böyle günlerin mutlak kurtarıcısıdır ve oldukça tembel ve yavaş günlerde bile modanın geride bırakılmaması gerektiğini kabul ediyoruz. Bu görünüm farklı renkli gömlekler ve farklı desenli üst kısımlarla oynanabilir ve yine de size istediğiniz şık görünümü verecektir. Desenli üst kısım, mat siyah ve mavi kıyafete, renkli ve şık bir stil katar.

Tesettür ile Eşleştirilmiş Bol Uzun Gömlek

Sıcak ve nemli günlerde, okuldaki uzun bir gün boyunca boynunuza sarılı bir başörtüsü taşımak zorlaşır. Böyle günleri atlatmak için türban tarzı başörtüsü imdadına yetişiyor. Büyük boy desenli bir gömleği en sevdiğiniz tayt veya skinny jean pantolonlar ile eşleştirin ve bir gün ter ve boğulmaya güle güle deyin. Vücuda nefes alması ve tersiz kalması için bolca alan sağlar, şık görünür, boyun bölgesini havaya açık tutar.

Uzun elbiseler, favorilerden bir diğeri. Yazları uzun bir elbiseyi nasıl şekillendirirsiniz? Tesettürlü uzun elbiseler için yaz sezonundan daha iyisi yok diyoruz. İster uzun elbise stili, ister uzun dar elbise stili veya maksi stil olsun, uzun elbiseler başörtüsü ile en iyisidir.

Devamını Oku