Mürdüm Rengi Tesettür Giyim Kombinleri

Kombinler kategorisine 23 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde artık farklı renklere yönelmeye başlayan tesettürlü hanımlar böylelikle sıkıcı ve sıradan bir kombinden sıyrılarak daha gösterişli görüntüler çizebiliyorlar. Bu noktada da mürdüm ön plana çıkıyor ve çok fazla tercih ediliyor.Mürdüm rengi tesettür giyim kombinleri tesettürlü bayanların ilgisini gerçekten çok fazla çekmeye başladı .Mürdüm zaten dikkat çekici bir renk ve tesettür giyimde en çok tuniklerde karşımıza çıkıyor.

Mürdüm rengi tuniklerin kombinlenmesi kolay ve sağladığı şıklıkta bir o kadar fazla diyebiliriz. Mürdüm rengi bir tuniği siyah pantolon ile kombinleyerek tahmin ettiğinizden çok daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu durum bluzlar içinde geçerli olup zarif bir bluzu siyah renkli eteklerle kombinlemek gibi alternatifleriniz de bulunuyor diyebiliriz. Bu yüzden mürdümle siyahi birbirinden çok fazla ayırmamaya özen göstermelisiniz.

Mürdüm rengi tesettür giyim kombinleri içerisinde yer alan kaplarda ise durum biraz daha farklı. Kaplarda daha açık bir mürdüm renginin tercih edildiğine şahit oluyoruz ve sözünü etiğimi modellerde son derece şık bir görüntüye sahip. Bunun yanı sıra kapların arzu ederseniz kot pantolon ve beyaz bluzdan oluşan bir kombine dahil edebileceğiniz gibi çok daha ağır ve gösterişli kombinlerde de kullanabilirsiniz. Son olarak elbiselerden söz etmekte fayda var. Mürdüm rengi elbiseler eğer ki katıldığınız davette tüm gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız ilk tercihiniz olmalı. Özellikle de pelerinli mürdüm elbiseleri görmenizi şiddetle öneriyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız
Etiketler : , , ,

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir