Mürdüm Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 26 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir kombin  yapabilmek adına elinizde bolca alternatif mevcut. Fakat son dönemde bu alternatifler içerisinden en çok tuniklerin tercih edildiğine şahit oluyoruz. Tunikler arasında da mürdüm renkli olanlar sokak modasında daha fazla kullanılmaya başlandı diyebiliriz.

Yeni Mürdüm Tesettür Tunik Modelleri

Yeni Mürdüm Tesettür Tunik Modelleri

Mürdüm tesettür tunik modelleri görsel açıdan iddialı olmayı sevenlerin çok sıkça kullandığı bir ürün grubu diyebiliriz. Mürdüm rengi başlı başına dikkat çekici ve iddialı bir renk. Özellikle de uzun tuniklerde kullanıldığında ortaya çok başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Uzun tuniklerde düz ve sade bir yapının olması, sözünü ettiğimiz modelleri iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bu tarz bir modeli siyah renk dar paça pantolonlarla kombinlediğinizde ortaya tam da istediğiniz zarif ve şık görüntü çıkacaktır. Bunun yanı sıra düğme detaylı modellerinde gündelik yaşamda bolca kullanıldığına şahit oluyoruz. Düğme detayları bu sene sıkça karşımıza çıktı ve açık tonlardaki düğmeler sayesinde aksesuarlı bir görünüm kazandırılan model hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Mürdüm tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan çift renkli ürünlere de göz gezdirmenizde fayda var. Çift renkli ürünlerde iki farklı alternatifiniz var diyebiliriz. İsterseniz mürdümün yanına beyaz renkler ekleyebilir ya da mor gibi daha yakın tonlara kaçabilirsiniz. Duruma göre her ikisi de aradığınız şıklığı fazlasıyla size sağlayacaktır. Son olarak düz mürdüm rengi bir tuniğin yaka kısmında kullanılan renkli çiçek motifleriyle zenginleştirilen bir şıklığı da tercih edebileceğiniz unutmamalısınız. Özel davetler için sözünü ettiğimiz modeli mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir