• DOLAR
  $1.368,0300
 • EURO
  $0,3046
 • ALTIN
  $36.942,0000
 • BIST
  1,2115
Nakış İşlemeli Tesettür Giyim Modelleri

Nakış İşlemeli Tesettür Giyim Modelleri

Nakış işlemeler her geçen gün tesettürlü bayanlarca biraz daha fazla tercih ediliyor. Görsel açında dikkat çekici sonuçlar elde edebilmek ve bulunduğunuz ortamdaki en şık hanımlardan birisi olabilmek adına nakış işlemeler çok işlevsel ve doğru bir karar olabiliyor. Nakış işlemeli tesettür giyim modelleri son birkaç aylık süreçte popülerliğini hızla arttırmayı başardı. Nakış işlemeleri görsel açıdan çok […]

Nakış işlemeler her geçen gün tesettürlü bayanlarca biraz daha fazla tercih ediliyor. Görsel açında dikkat çekici sonuçlar elde edebilmek ve bulunduğunuz ortamdaki en şık hanımlardan birisi olabilmek adına nakış işlemeler çok işlevsel ve doğru bir karar olabiliyor.

Saks Mavisi Elbise Nakış İşlemeli Tesettür Giyim Modelleri
Saks Mavisi Elbise Nakış İşlemeli Tesettür Giyim Modelleri

Nakış işlemeli tesettür giyim modelleri son birkaç aylık süreçte popülerliğini hızla arttırmayı başardı. Nakış işlemeleri görsel açıdan çok zarif ve şık bir görüntü elde etmenizi sağladığı için kombinlere mutlaka dahil edilmeli diye düşünüyoruz. Özellikle de tuniklerde kullanılan nakış işlemeler kombine son derece şık ve iddialı bir görüntü katıyor. Bu noktada koyu renkli tuniklerin üzerine eklenen altın rengi nakışlar ön plana çıkıyor. Lacivert tuniklerde kullanılan altın rengi ya da beyaz nakış detayının getirdiği şıklık sizinde hoşunuza gidecektir diye tahmin ediyoruz.

Nakış işlemeli tesettür giyim modelleri içerisinde belki de en fazla karşılaştığımız modeller elbiseler. Elbiselerde nakış işleme özel davetlerin en şık bayanlarından birisi olmanızı beraberinde getirecektir. Bu noktada saks mavisi elbiselerde kullanılan altın rengi nakışlı modeller ön plana çıkıyor. Saks mavisi ve altın rengi yapı itibariyle asil renkler ve ikisini bir arada kullandığınızda ortaya eşsiz bir şıklık çıkıyor. Alternatif ve biraz daha sade şeyler arıyorsanız eğer bu noktada da siyah elbiselerin ilk tercih olacağını düşünüyoruz. Fakat bu noktada nakış detayını fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Sadece bel kısmında ya da omuz ve kollarda kullanılan nakış çok daha dengeli bir görüntü elde etmenizi beraberinde getirecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33
Tesettür Modası İle Kot Giymenin Şık Yolları: […] ile kot pantolon giymenin birkaç ipucunu öğrendiniz. Daha fazla
2020-11-23 12:43:24