Payetli Tesettür Elbise Modelleri

Abiyeler kategorisine 25 Nisan, 2018 tarihinde eklendi.

Kapalı bayanların özel geceler, davetler, düğün ve nişan gibi organizasyonlar ya da mezuniyet gecelerinde en sık tercih ettikleri elbise modellerinden biri payetli tesettür elbise modelleri oluyor. Şık, zarif ve dikkat çekici bir görünüm sağlayan bu elbiseler, balık formda ya da bele oturan, şifon etekli model seçenekleri ile tesettür giyim mağazalarındaki yerini alıyor. Tesettür koleksiyonlarında, özellikle etek kısmı düz, üst kısmı payetli modeller sıkça kullanılıyor. Şıklığınızı tamamlayacak payetli tesettür elbiseler arıyorsanız, sizler için ufak bir araştırma yaptık. İşte o modellerden bazıları…

payetli-tesettur-elbise-modelleri-

 

Etek kısmı sade, üst kısmı payetli olarak tasarlanan bu tesettür abiye elbise, hemen her davette giyebileceğiniz çok şık bir model. Payetleri ile dikkatleri üzerine toplayan, balık formdaki eteği ile de oldukça zarif görünmeyi başaran bu tesettür abiye elbise, her yaştan tesettürlü bayana hitap ediyor.

payetli-tesettur-elbise-modelleri-2

Payetli tesettür elbise modelleri konusunda sandığınızdan çok daha fazla seçeneğiniz var. İki renkli olarak tasarlanan bu abiyede, altın rengi payetler ve siyah buluşmasını görüyoruz. Her tarza hitap etmese de, son iki yıldır abiye elbise trendleri arasında bu tarz iki renkli olarak tasarlanan modeller ön plana çıkıyor. Bu elbiseyi, özel yemeklerde, davetlerde ya da düğün, nişan gibi organizasyonlar için tercih edebilirsiniz. Abiye giyerken, elbiseniz sizin tarzınızı yansıtsın diyorsanız, şık ve dikkat çekici bir görünüm için siz de tercihinizi payetli tesettür elbise modellerinden yana kullanabilirsiniz.


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir