• DOLAR
  $2.138,7300
 • EURO
  $1,2620
 • ALTIN
  $59.988,2900
 • BIST
  1,1904
Platform Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Platform Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Tesettürlü bayanların gelinlik giyecekleri dönemde seçecekleri ayakkabılar oldukça önem taşıyor. Tesettür gelinliğin altında oldukça zarif ve şık bir ayakkabı olmaksızın seçtiğiniz gelinliğin de şık görünmesini beklemek büyük bir hata olacaktır. Hal böyle olunca da seçeceğiniz gelin ayakkabısının önemi artmakta ve karar vermek zorlaşmaktadır. Son dönemde ağırlıklı olarak platform topuklu gelin ayakkabılarının kullanıldığını söylememiz mümkündür. Birçok […]

Tesettürlü bayanların gelinlik giyecekleri dönemde seçecekleri ayakkabılar oldukça önem taşıyor. Tesettür gelinliğin altında oldukça zarif ve şık bir ayakkabı olmaksızın seçtiğiniz gelinliğin de şık görünmesini beklemek büyük bir hata olacaktır. Hal böyle olunca da seçeceğiniz gelin ayakkabısının önemi artmakta ve karar vermek zorlaşmaktadır. Son dönemde ağırlıklı olarak platform topuklu gelin ayakkabılarının kullanıldığını söylememiz mümkündür. Birçok bayanın ilk tercihi haline gelen bu gelin ayakkabıları sayesinde sizlerde zarif ve göz kamaştıran bir görüntüye bürünebileceksiniz. Gelin ayakkabılarının ne kadar önemli olduğunu doğru modeli bulduğunuzda sizlerde fark edeceksiniz.

Beyaz Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri
Beyaz Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Platform topuk gelin ayakkabı modelleri sade halleri ile bile oldukça başarılı ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Bu yüzden eğer sadelikten yana bir karakteriniz varsa bahsettiğimiz modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat daha gösterişli bir gelin ayakkabısı arayanlar için taşlarla süslenmiş platform topuklu gelin ayakkabılarını önermemiz mümkündür. Taş detaylar sayesinde zarafetin ön plana çıktığı ve tam anlamıyla göz kamaştıran bir görüntüye bürünmek mümkün olabilmektedir.

Platform topuk gelin ayakkabı modelleri arasında yer alan fiyonk detaylı modellere de bir göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Fiyonk detayı ile gene sade bir model seçtiğinizi söyleyebiliriz. Fakat görsel olarak diğer ayakkabılardan çok daha farklı bir platform ayakkabı giydiğinizi sizlerde fark edeceksinizdir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33