Saks Mavisi Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 8 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Saks mavisi tesettürlü bayanların sıklıkla kullandığı bir renk ve doğru tercihler yapıldığı takdirde ortaya çok başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Bu senenin sokak modasında en fazla tercih edilen renklerden birisi olan saks mavisinde özellikle tunikler gerçekten şık sonuçlara imza atmanızı sağlıyor.

Fiyonk Detaylı Saks Mavisi Tesettür Tunik Modelleri

Fiyonk Detaylı Saks Mavisi Tesettür Tunik Modelleri

Saks mavisi tesettür tunik modelleri kullanıl alanı itibariyle geniş bir kitleye hitap ediyor diyebiliriz. Hemen her tesettürlü bayanın tercih ettiği bir renk olan saks mavisi özellikle tuniklerde başarılı sonuçlar veriyor. Çapraz kesimli saks mavisi tuniklerde siyah renkli pantolonlarla kombinlenmesi sonucu ortaya hem şık hem de kaliteli bir sonuç çıkacaktır. Bunun yanı sıra son dönemde fiyonk detaylı tuniklerin de çok fazla tercih edildiği dikkatinizi çekmiştir. Saks mavisi tuniklerde siyah renkli fiyonklar görsel açıdan sizi daha şirin ve çekici gösterecektir. Kombini de fiyongun siyah rengine odaklı olarak yaparsanız, yani siyah pantolon ve ayakkabı tercih ederseniz istediğiniz şıklığa rahatlıkla ulaşacaksınızdır.

Saks mavisi tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan saks mavisi üzerine beyaz işlemeler bulunan modelleri mutlaka incelemenizi istiyoruz. Saks mavisi ve beyaz birbiriyle çok ilişkilendirilmiyor olsa da sözünü ettiğimiz modeli gördüğünüzde aslında bu iki rengin çok uyumlu olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Havaların soğumaya başladığını da dikkate alırsak şayet size önereceğimiz kışlık tunikler işinize fazlasıyla yarayacaktır. Saks mavisi tuniklerde kürk detayının kullanılmasıyla birlikte hem eşsiz bir şıklık hem de kış günlerinde kullanılabilecek bir model ortaya çıkıyor.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir