• DOLAR
  $2.138,8600
 • EURO
  $1,4352
 • ALTIN
  $60.155,6700
 • BIST
  1,1904
SETRMS Etek Modelleri

SETRMS Etek Modelleri

Tesettürlü bayanların gündelik yaşamda olabildiğince şık bir görüntüye bürünmek istediğin biliyoruz. Görüntü itibariyle başarılı bir kombin yapabilmek için seçtiğiniz parçaların kaliteli olması ve birbirleri ile uyumlu olması gerekiyor. Aksi halde gerçekten kaliteli bir sonuç elde edildiğini söylemek çok mümkün olmayacaktır. Bu yüzden de hangi markanın ürünlerine yönelmeniz gerektiğini ve daha da önemlisi hangi parçalara kombinde […]

Tesettürlü bayanların gündelik yaşamda olabildiğince şık bir görüntüye bürünmek istediğin biliyoruz. Görüntü itibariyle başarılı bir kombin yapabilmek için seçtiğiniz parçaların kaliteli olması ve birbirleri ile uyumlu olması gerekiyor. Aksi halde gerçekten kaliteli bir sonuç elde edildiğini söylemek çok mümkün olmayacaktır.

Bu yüzden de hangi markanın ürünlerine yönelmeniz gerektiğini ve daha da önemlisi hangi parçalara kombinde yer vermeniz gerektiğini biliyor olmanız gerekiyor.Bu noktada da devreye tesettür etek modelleri giriyor. Hem rahat bir şekilde hareket edebilmek hem de şık sonuç elde etmek açısından SETRMS etek modellerini tercih etmek mantıklı bir kara olacaktır.

Desenli SETRMS Etek Modelleri
Desenli SETRMS Etek Modelleri

SETRMS etek modelleri görüntü itibariyle birbirinden başarılı ürünlerden oluşuyor. Eğer ki tesettür etek modellerini kullanmayı seviyorsanız SETRMS tam da size göre olacaktır. Son dönemde giderek popüler hale gelen deri detaylı etekleri size önermemiz mümkündür.

Eteğin üzerinde şeritler halinde kullanılan deri parçaları sayesinde çok daha modern bir görüntüye bürünebilirsiniz. Ya da daha iddialı bir görüntüye bürünmek istiyorsanız deri eteklere de yönelebilirsiniz.SETRM etek modelleri arasında yer alan desenli etekler ise sokak modasında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Açık tonlar üzerine işlenen siyah renkli desenler sayesinde çok hor bir görüntüye bürünebileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33