Sonbahar İçin Trençkot Kombinleri

Trençkot kategorisine 3 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

İlerleyen günlerde havalar daha da soğuyacak ve bu sebeple kıyafet stilimizde değişikliğe gitmemiz gerekecek. Sonbaharın gelmesiyle sokak modasına ayak uydurabilmek adına trençkotlara yönelmekte fayda var. Kaliteli bir görüntü ve rahatlıktan yana tercihini kullanacak olan tüm bayanlara trençkotları mutlaka tavsiye ediyoruz.

İddialı Sonbahar İçin Trençkot Kombinleri

İddialı Sonbahar İçin Trençkot Kombinleri

Sonbahar için trençkot kombinleri ilerleyen günlerde sokak modasının en trend ürünleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Özellikle de jakarlı trençkotlar şimdiden kullanılmaya başlandı ve son derece başarılı kombinler yapılabiliyor. Jakarlı trençkotlarda beyaz üzerine uygulanan pembe jakarlar görsel anlamda eşsiz bir şıklık elde etmenizi sağlayacaktır. Bu tarz bir ürünü beyaz pantolonlarla kombinleyebilir, eşarp olarak da biraz daha koyu renklere yönelebilirsiniz. Alternatif bir model arıyorsanız eğer desenli trençkotları tavsiye edebiliriz. Mavi üzerine beyaz desenler uygulanarak elde edilen modeller görsel anlamda istediğiniz sonuçları size fazlasıyla verecektir.

Sonbahar için trençkot kombinleri bolca sade ve zarif ürünü de size sunuyor. Sade modeller içerisinde krem rengi, açık sarı ya da sütlü kahve en fazla tercih edilecek olan renkler diyebiliriz. Özellikle de sütlü kahvenin kolay kombinlenebilir yapısı sayesinde işinizin bir hayli kolaylaşacağını söylemek mümkün. Sütlü kahve ve benzer tonlardaki trençkotların mutlak surette siyah pantolonlarla kombinlenmesi gerektiğini de belirtmekte fayda var. Son olarak bu senenin en trend renklerinden birisi olan hardalın da tesettür trençkotlar için güzel bir seçenek olduğunu ve hardal rengi ürünleri göz ardı etmemenizi söylemek istiyoruz.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir