Sonbahar Tesettür Kombinleri

Kombinler kategorisine 9 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Mevsim yavaştan değişmeye başladı. Havalar artık soğuyor fakat tam olarak sonbaharın geldiğini söylemek için erken. Fakat sonbahar hazırlıkları için erken olduğunu söylemek çokta doğru olmayacaktır. Hazırlıklara şimdiden başlamakta fayda var ve sizler için birkaç tüyodan bahsetmek istiyoruz.

Sütlü Kahva Kap Sonbahar Tesettür Kombinleri

Sütlü Kahva Kap Sonbahar Tesettür Kombinleri

Sonbahar tesettür kombinleri kendine has bir stile sahip. Yaz mevsiminde nasıl ki hareketli renklerin kullanıldığı bir sezon olduysa sonbaharda da daha sade tonlara yöneleceğiz. Bu noktada en fazla kullanılan ürünlerin başında kap ve pardesüler gelecek. Pardesülerde daha çok toprak renkleri ve sütlü kahveyi göreceğiz. Sütlü kahve pardesüler hem zarif bir görüntüye sahip hem de kombinlenmesi kolay. Bu noktada koyu kahve pantolon ve altında siyah ayakkabı tercih edebilirisiniz. Kaplarda da durum çok farklı değil aslında. Gene sütlü kahve ve koyu kahve pantolon kombinini görebilmek mümkün. Biraz daha gösterişli şeyler arayanlar için ise önerimiz deri detaylı siyah kaplar olacaktır. Deri detaylı siyah kaplar siyah pantolonlar ve koyu renklerki eşarplarla kombinlebilir.

Sonbahar tesettür kombinleri içerisinde yer alan hardal rengi yelekler belki de en canlı ürünlerden birisi. Hardal yelekler yaz mevsiminde de çok fazla kullanılmıştı ve bu durum sonbaharda da değişmeyecek. Hardal rengi yeleklerin koyu renkli ürünlerle kombinlendiğine şahit olabilirsiniz. Siyah, koyu kahve pantolonlar bu noktada en fazla kullanılan modeller olacaktır. Sütlü kahve rengin hakimiyetindeki tunikleri de sokak modasında bolca göreceğiz. Özellikle de yarasa kol sütlü kahve tunikleri mutlaka göz gezdirmek gerekiyor.

 

Oyla
Kullanıcı Puanı
Takip Et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Bu yazı hakkında bizle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.x
()
x