Taş İşlemeli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 23 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Feraceler her sene olduğu gibi bu sene de popülerliğini koruyor. Feracelerde bu sene tek fark artık taş detaylı ürünlerin daha fazla tercih ediliyor oluşu. Eğer ki feracede dahi gösterişli olmak isterseniz sizler için en iyi tercih taş süslemeli ürünler olacaktır.

Gösterişli Taş İşlemeli Ferace ModelleriTaş işlemeli ferace modelleri normalde sade bir yapıyla karşımıza çıkan feraceleri biraz daha gösterişli yapabilmek adına kullanılıyor. Feracelerde taş detayı oldukça şık sonuçlara imza atıyor fakat bu noktada abartıya kaçmamakta fayda var. Feracelerin belli bir bölgesinde taş süslemeleri kullanmak çok daha mantılı ve doğru olacaktır. Örnek olarak sadece omuz kısmında taş süslemeler bulunan modelleri önerebiliriz. Omzu işlemeli olan bu modeller hem gündelik yaşamda hem de gece davetlerinde kullanılabilecek bir ürün.  Bazı modellerde taş detayların fazla kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Fakat bu modellerde taş süslemeler profesyonelce uygulandığı için ortaya rahatsız edici bir görüntü çıkmıyor.

Taş işlemeli ferace modelleri içerisinde yer alan bazı ürünler görsel anlamda diğerlerine nazarna daha fazla tutuluyor. Bunların başında da kuşkusuz ön kısmında taş süslemeler boydan boya kullanılan ürünler yer alıyor. Aralıklı olarak yerleştirilen taş detaylar çok dengeli ve kaliteli bir görüntü elde edilebilmesin sağlıyor. Son olarak kimi modelde hem taş detaylarının hem de tülün bir arada kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Bu tarz modeller son derece dengeli bir yapıya sahip ve çok beğeneceğinizden de eminiz.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir