Tesettür Abaya Kaftan Modelleri İle Sizde Kendi Kombininizi Oluşturun !

Genel kategorisine 2 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde son dönemlerde kaftanlara olan ilginin giderek arttığı bir gerçektir. Daha çok özel günlerde, nişan, kına gibi anlam ifade eden günlerde kullanılan kaftanların görsel açıdan ne kadar şaşalı olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Son dönemde ise abaya kaftan modelleri bir hayli popüler ürünler arasında yerini almaktadır. Aslında birbirinin üstüne çekmiş kumaş parçalarından oluşan ve Arap ülkelerine özgü bir kıyafet türü olan abaya kaftanda uygulandığında da tahminlerin çok ötesinde bir şıklık elde edilmişe benziyor. Kaliteli markalar tarafından üretilen modeller de tatmin seviyesinin daha da fazla olduğunu söylemek mümkün olabiliyor.

Açık Renk Tesettür Abaya Kaftan Modelleri

Açık Renk Tesettür Abaya Kaftan Modelleri

Tesettür abaya kaftan modelleri hemen hepsi kaftan olması sebebiyle şaşalı ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Bu gösterişin elde edilebilmesi için ise ilk seçenek her zaman için dantel işlemelerdir. Özellikle kaftanın ortasına odaklanılarak yerleştirilen işlemeler kaftanı boydan boya süslediğinde çok iyi bir görüntü elde edilebilir. Bu modellerde ağırlıklı olarak kaftanın genelinde siyah, lacivert gibi koyu tonlar tercih edilerek üstüne işlenecek olarak desenlerin altın sarısı gibi kendini belli edecek renklerde olmasına özen gösterilmelidir.

Tesettür abaya kaftan modelleri arasında taş süslemeli modellerin de popüler olduğunu söylemek mümkündür. Taş süslemeleri sayesinde parıl parıl bir görüntünün ortaya çıktığı modeller bayanlardan tam not almayı başarmış durumdadır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Etiketler : ,

Yorum Yaz