• DOLAR
  $2.155,5700
 • EURO
  $1,1449
 • ALTIN
  $60.539,0400
 • BIST
  1,1904
Tesettür Eşarp Aksesuarları

Tesettür Eşarp Aksesuarları

Tesettür giyimde bir bayanın en çok gön önünde bulunan ve en fazla dikkat çeken kıyafeti kuşkusuz eşarplardır. Bayanların görüntüsünü baştan aşağıya değiştiren eşarplar görüntü olarak da gösterişli olması istenmektedir. Özellikle de düğün gibi özel anlam ifade eden ve özeli bir giyim tarzına bürünmeyi zorunlu hale getiren bir durumda yapılacak şey bellidir. Eşarpların sade görüntüsünü daha […]

Tesettür giyimde bir bayanın en çok gön önünde bulunan ve en fazla dikkat çeken kıyafeti kuşkusuz eşarplardır. Bayanların görüntüsünü baştan aşağıya değiştiren eşarplar görüntü olarak da gösterişli olması istenmektedir.

Kelebekli Tesettür Eşarp Aksesuarları
Kelebekli Tesettür Eşarp Aksesuarları

Özellikle de düğün gibi özel anlam ifade eden ve özeli bir giyim tarzına bürünmeyi zorunlu hale getiren bir durumda yapılacak şey bellidir. Eşarpların sade görüntüsünü daha hareketli hale getirmek ve olabildiğince gösterişli yapmak için eşarp aksesuarlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Tesettür eşarplar için kullanılan bu aksesuarlar ciddi anlamda başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Tesettür eşarp aksesuarları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak zincir şeklinde kullanılan taşlı modelleri gösterebiliriz. Eşarbınızdan sarkan bu modeller görüntü itibariyle sizleri çok daha şık hale getirecektir. Eğer daha zarif ve gösterişli bir hal almak istiyorsanız bahsettiğimiz aksesuarlar sizler için ideal olacaktır denilebilir.

Bayanların bu tarz aksesuarlarda farklı ürünler talep etmesi halinde gene zincir şeklide fakat boncuklu olan aksesuarları önermemiz mümkündür. Bu modellerde de görüntü olarak şık sonuçlar elde edilmesi mümkündür.

Tesettür eşarp aksesuarları içerisinde daha farklı modelleri tercih etmek isteyenler için ise ilk önerimz gül şeklindeki aksesuarlardır. Kumaşlardan yapılan bu aksesuarlar hem doğal bir görüntüye sahiptir hem de sizleri daha şık bir görüntüye ulaştırmakta yeterli olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2021-01-08 23:28:41
2020-12-26 22:28:02
Çeşitli Durumlar İçin Farklı İpek Başörtüsü Giymenin Yolları: […] hızlı bir şekilde vakit geçirmek her şeyi eskisinden daha
2020-12-25 23:28:33