Tesettür Mayo Modelleri [ Haşema Modelleri ]

Mayo kategorisine 22 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Havalar bir ısınıp bir soğuyor ama bu durum ilerleyen günlerde önce bahar mevsiminin, sonrasında ise yaz aylarının geleceği gerçeğini değiştirmiyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte şehir yaşantısı iyiden iyiye zorlu hale gelecek ve büyük bir çoğunluk kendisini deniz kenarı yerlere atmak isteyecek.

Zarif Lacivert 2018 Tesettür Mayo Modelleri

Zarif Lacivert 2018 Tesettür Mayo Modelleri

Deniz kenarı bir yerde tatil imkanı olan tesettürlü bayanların, deniz ve havuzdan olabildiğince yararlanmaları için güzel ve kaliteli bir mayo şart. Aksi halde ne denize girmek istersiniz ne de bulunduğunuz ortamdan keyif alabilirsiniz. Bu gibi sebeplerden ötürü gerçekten kaliteli bir tesettür mayo temin etmeniz sizler adına büyük önem arz ediyor diyebiliriz.

2018 tesettür mayo modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak kapşonlu modelleri ele almak istiyoruz. Tesettür mayo modelleri kendi içerisinde de farklı gruplara ayrılıyor ve bunlar arasında en kapalı olanlar kapşonlular. Sadece yüzünüzün açıkta kaldığı modeller sırf bu sebepten ötürü bile çok fazla tercih ediliyor. Sözünü ettiğimiz tarzdaki ürünlerde genel olarak pembe ya da pudra renklerinin seçildiğini de belirtmek istiyoruz.

2018 tesettür mayo modelleri içerisinde yer alan kolları açıkta bırakan modellerde ise daha çok koyu tonlara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Mesela lacivert bu sezon çok fazla kullanılacak bir renk ve tesettür mayolarda da çok başarılı sonuçlar verdiğini söylemeliyiz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yaz