Tesettür Mayo Modelleri [ Haşema Modelleri ]

Mayo kategorisine 16 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Havalar bir ısınıp bir soğuyor ama bu durum ilerleyen günlerde önce bahar mevsiminin, sonrasında ise yaz aylarının geleceği gerçeğini değiştirmiyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte şehir yaşantısı iyiden iyiye zorlu hale gelecek ve büyük bir çoğunluk kendisini deniz kenarı yerlere atmak isteyecek.

Zarif Lacivert 2018 Tesettür Mayo Modelleri

Zarif Lacivert 2018 Tesettür Mayo Modelleri

Deniz kenarı bir yerde tatil imkanı olan tesettürlü bayanların, deniz ve havuzdan olabildiğince yararlanmaları için güzel ve kaliteli bir mayo şart. Aksi halde ne denize girmek istersiniz ne de bulunduğunuz ortamdan keyif alabilirsiniz. Bu gibi sebeplerden ötürü gerçekten kaliteli bir tesettür mayo temin etmeniz sizler adına büyük önem arz ediyor diyebiliriz.

tesettür mayo modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak kapşonlu modelleri ele almak istiyoruz. Tesettür mayo modelleri kendi içerisinde de farklı gruplara ayrılıyor ve bunlar arasında en kapalı olanlar kapşonlular. Sadece yüzünüzün açıkta kaldığı modeller sırf bu sebepten ötürü bile çok fazla tercih ediliyor. Sözünü ettiğimiz tarzdaki ürünlerde genel olarak pembe ya da pudra renklerinin seçildiğini de belirtmek istiyoruz.

tesettür mayo modelleri içerisinde yer alan kolları açıkta bırakan modellerde ise daha çok koyu tonlara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Mesela lacivert bu sezon çok fazla kullanılacak bir renk ve tesettür mayolarda da çok başarılı sonuçlar verdiğini söylemeliyiz.


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte deniz ve havuz sezonunun açıldığını söyleyebiliriz. Sıcaklardan bunalan herkes gibi sizlerde kendinizi serin sulara atmak için can atıyorsunuz. Ama bu düşünceyi gerçekleştirmeden önce kendiniz için uygun bir haşema temin etmeniz gerekiyor. Tesettürlü bayanların suya girerken mayo ya da bikini giymesi mümkün olmadığı için İslami şartları karşılayan haşemalar tercih ediliyor. Çok eski bir geçmişi olmasa da son yıllarda haşemalar konusunda birçok marka kaliteli ürünler ile piyasaya çıkıyor ve tesettürlü bayanların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Tesettür haşema modelleri kesim ve tarz olarak büyük ölçü de birbiriyle aynıdır. Denize ya da havuza girerken kullanılacak bir ürün olması sebebiyle üzerinde dantel ya da taş gibi süslemelerin bulunması neredeyse imkansızdır. Haşemalarda fark yaratan nokta ise tahmin edeceğiniz gibi renktir. Renk konusunda kendinize uygun bir model bulmak adına ise çok sayıda alternatifinizin olduğunu unutmamalısınız. Bunlar arasında en çok tercih edilen renkler arasında mavi ve laciverti örnek göstermek mümkündür. Birçok marka modellerini hazırlarken bu renklere ağırlık vermiş durumdadır.

Tesettür haşema modelleri arasında daha çık tonları tercih edenler için de ürünler bulunmaktadır. Pembe, yavruağzı, krem ya da bej gibi alternatifleriniz bulunuyor. Bu modeller ağırlıklı olarak açık tonların hakimiyetinde olsa da üzerlerinde ara ara koyu tonların kullanıldığını da söylememiz doğru olacaktır.


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir