Tesettür Pantolon Kombinleri

Pantolon kategorisine 9 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların en fazla kullandığı ürünlerden birisi olan pantolonlar konusunda bu sene farklı bir yaklaşık var. Eskiden pantolonların bol kesimli ve koyu renkli olduğuna şahit oluyorduk fakat bu sene açık renkli ve dar kesimli ürünler biraz daha popüler diyebiliriz.

Açık Renk Tesettür Pantolon Kombinleri

Açık Renk Tesettür Pantolon Kombinleri

Tesettür pantolon kombinleri yaz aylarında tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği kombinler arasında yer alıyor diyebiliriz. Söz konusu kombinlerde daha çok açık renkli pantolonların kullanıldığını da belirtmekte fayda var. Beyaz renkli pantolonların pudra, yavruağzı ya da somon renk tuniklerle kombinlenmesi sonucu ortaya başarılı sonuçlar çıkabiliyor. Hal böyle olunca da birçok bayanın sözünü ettiğimiz tarza bürünmesine şaşmamak gerekiyor. Eğer ki yaz havasına uygun bir kombin arıyorsanız açık renkli pantolonlar işinizi fazlasıyla görecektir. Alternatif bir renk arayanlar için ise buz mavisi çok hoş bir seçenek olacaktır.

Tesettür pantolon kombinleri koyu renkli ürünler arayanlara da bolca seçenek sunuyor. Koyu mavi kot pantolonlar bu noktada en fazla tercih edilen modellerden birisi . Koyu mavinin kombinlenmesi de son derece kolay olduğu için hoşunuza gidecektir.  Bunun yanı sıra desenli pantolonların da göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu nokta da şifon pantolon modellerin sokak modasında en fazla tercih edilen ürünlerden birisi olduğunu belirtmekte fayda var.

 


Resimleri Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

avatar
  Takip Et  
Bildir